Zpoždění zobrazení podílů na počítače se systémem Microsoft Windows 98 Z počítače se systémem Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245800 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o zobrazení seznamu sdílení počítače počítači se systémem Microsoft Windows 98 z počítače se systémem Windows 2000 můžete zaznamenat zpoždění až 30 sekund. Toto zpoždění dochází pouze při procházení k názvu počítače. Pokud vyhledejte název sdílené položky (například \\ computer name \ share name), existuje žádné zpoždění. K tomuto problému dochází při pokusu o zobrazení sdílených položek pomocí některé z následujících metod:
  • Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, typ \\ computer name a potom klepněte na tlačítko OK.
  • Na ploše pravým tlačítkem myši na ikonu Místa v síti, klepněte na tlačítko Hledat pro počítače, zadejte název počítače a poté klepněte na tlačítko Hledat.

Příčina

Tento problém může dojít při určení Pokud naplánované úkoly jsou povoleny v počítači se systémem Windows 98 je kontrole počítače se systémem Windows 2000.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 245800 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnetwork kbprb KB245800 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245800

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com