PRJ2000: Başlangıç veya bitiş tarihi için yeni BIR tarih için Ağ Diyagramı veya Form görünümü görev yazma sırasında değiştirildi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 245843 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir başlangıç yazın ya da Ağ Diyagramı görünümüne veya görev formu görünümünde bir görev için bitiş Microsoft Project'te görev bildirmeden sonraki çalışma gününe zamanlanması.

Neden

Bir başlangıç veya bitiş tarihini Ağ Diyagramı görünümüne veya çalışma dışı gün için bir görev, görev Formu'nun görünümünü, tarih otomatik olarak bir sonraki çalışma gününe değiştirilir.

Planlama Sihirbazı, başka bir görünümde, Gantt Grafiği görünümü gibi çalışma dışı gün olan bir tarih girerseniz, girdiğiniz gün çalışma dışı gün size bildirecektir. Bu görünüm, diğer görünümler'den Planlama Sihirbazı tarafından görüntülenen olayları daha az olduğundan bu iletinin Ağ Diyagramı veya görev Formu'na görünümlerinde görünmez.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, türü başlangıç veya bitiş tarihlerini Ağ Diyagramı'nın dışındaki bir görünüm veya görev Formu'na görünümler. Örneğin, türü başlangıç veya bitiş tarihlerini, Gantt Grafiği görünümünde.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 245843 - Last Review: 25 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbpending KB245843 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:245843

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com