PRJ2000: #ERROR hodnotu v buňce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245863 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Project v tabulkové části zobrazení úkolů, zdrojů nebo používání, může se hodnota #ERROR v jedné nebo více buněk.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud vlastní pole obsahuje hodnotu, která je buď není platný nebo je větší než jeho povolený limit.

Jak potíže obejít

Chcete-li toto chování obejít, použijte příslušnou metodu pro danou situaci.

Metoda 1: Hodnoty jsou větší než maximální povolená hodnota

Pokud použít vzorec a hodnota #ERROR se zobrazí, protože hodnoty jsou větší než maximální hodnota v poli povolena, rozdělte výsledek vzorce ke snížení hodnoty čísla pod limitem.

Například pokud máte vzorec do pole DobaTrvání1 , která se rovná násobku 35,000 pole doby trvání , rovná pole Doba trvání #ERROR, je-li hodnota v poli doba trvání1 je větší než 72,270 dnů. Hodnotu lze rozdělit koeficientem, například 100, chcete-li zachovat hodnoty, které jsou nižší než maximální 72,270. Měli byste si uvědomit, že hodnoty v tomto poli jsou 100 krát větší než je zobrazeno. Následuje příklad:
([Délka] * 35000) / 100

Metoda 2: Dělení nulou

Pokud použít vzorec a hodnota #ERROR se zobrazí, protože funkce je rozdělení hodnotu nulou, použijte k zobrazení hodnoty zvolené místo hodnoty #ERROR funkce IIF.

Například pokud máte vlastní funkce do pole Číslo1 , který rozdělí náklady podle skutečných nákladů, obdržíte hodnotu #ERROR při pole Skutečné náklady položek rovná nule. Můžete použít funkci IIF zobrazí nulu při pole Skutečné náklady položek rovná nule a zobrazit náklady rozděleny podle skutečných nákladů, pokud není pole Skutečné náklady nulovou hodnotu. Následuje příklad:
IIf ([skutečné náklady] = 0, 0, [pevné náklady] \ [skutečné náklady])

Další informace

Další informace o možných příčin a řešení pro zprávu #ERROR Nápověda pro Microsoft Project na Nápověda Nabídka Typ podmínky správné #ERROR do vlastních polí do pomocníka Office nebo Průvodci odpověďmi a potom klepněte na tlačítko Hledání Chcete-li zobrazit.

Vlastnosti

ID článku: 245863 - Poslední aktualizace: 29. dubna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Project Professional 2010
  • Microsoft Project Server 2010
  • Microsoft Project Standard 2010
Klíčová slova: 
kbpending kbprb kbmt KB245863 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 245863

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com