PRJ2000: #ERROR wartość w komórce

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 245863 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W programie Microsoft Project w części tabelarycznej widoku zadań, zasobów lub obciążenie może zobaczyć wartość #ERROR w jednej lub więcej komórek.

Przyczyna

To zachowanie występuje, gdy pole niestandardowe zawiera wartość, która nie jest prawidłowy lub jest większy niż dopuszczalny limit.

Obejście problemu

Aby obejść to zachowanie, użyj odpowiedniej metody dla danej sytuacji.

Metoda 1: Wartości jest większa niż maksymalna dozwolona wartość

Jeśli zostanie użyta formuła, ponieważ wartości są większe niż wartość maksymalna dozwolonych w tym polu jest wyświetlana wartość #ERROR podzielił wynik formuły do zmniejszenia wartości liczb poniżej limitu.

Na przykład jeśli masz formuły w polu Czas trwania1 , która jest równa iloczynowi 35000 pola czas trwania pola czas trwania równa #ERROR, jeśli wartość w polu Czas trwania1 jest większa niż 72,270 dni. Wartość można podzielić przez współczynnik, takie jak 100, aby zachować wartości, które są poniżej wartości maksymalnej 72,270. Należy pamiętać, że 100 razy większa niż to, co jest wyświetlane są wartości w tym polu. Oto przykład:
([Czas] * 35000) / 100

Metoda 2: Dzielenie przez Zero

Jeśli zostanie użyta formuła, a wartość #ERROR jest wyświetlany, ponieważ funkcja jest podzielenie wartości przez zero, funkcja IIF do wyświetlania wartości wybranego przez użytkownika zamiast wartości #ERROR.

Na przykład jeśli masz niestandardowych funkcji w polu liczba1 , która dzieli koszt rzeczywisty koszt otrzymujesz #ERROR wartość pola Koszt rzeczywisty jest równe zero. Funkcja IIF Aby wyświetlić zera, gdy pole Koszt rzeczywisty jest równa zero i wyświetlania wartości Koszt podzielony przez koszt rzeczywisty, gdy pole Rzeczywisty koszt nie jest zerem. Oto przykład:
IIf ([Koszt rzeczywisty] = 0, 0, [Koszt stały] \ [Koszt rzeczywisty])

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwe przyczyny i rozwiązania problemu spowodowanego komunikat #ERROR kliknij przycisk Pomoc programu Microsoft Project na Pomoc Typ menu odpowiednie warunki #ERROR w niestandardowych polach w Asystencie pakietu Office lub Kreatorze odpowiedzi, a następnie kliknij Szukaj Aby wyświetlić temat.

Właściwości

Numer ID artykułu: 245863 - Ostatnia weryfikacja: 29 kwietnia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Project Professional 2010
  • Microsoft Project Server 2010
  • Microsoft Project Standard 2010
Słowa kluczowe: 
kbpending kbprb kbmt KB245863 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 245863

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com