PRJ2000: #ERROR hodnota v bunke

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 245863 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

V programe Microsoft Project, v časti tabuľky úlohy, prostriedku alebo použitie zobrazenia, môžete vidieť #ERROR hodnotu v jednej alebo viacerých buniek.

Príčina

Toto správanie sa vyskytuje, keď vlastné pole obsahuje hodnotu, ktorá nie je platná alebo je väčšia než jeho povolený limit.

Ako problém obísť

Ak chcete obísť toto správanie, použite vhodnú metódu vašej situácii.

Metóda 1: Hodnoty sú väčšie ako maximálna povolená hodnota

Ak používate vzorec a #ERROR hodnota je zobrazená, pretože hodnoty sú vyššie ako maximálne hodnoty povolené v poli rozdeliť výsledok vzorca na zníženie hodnoty čísla pod limitom.

Napríklad, ak máte vzorec v poli trvanie 1 , ktorá sa rovná poľa trvanie vynásobené 35.000, pole trvanie rovná #ERROR, ak je hodnota v poli trvanie 1 väčší než 72,270 dní. Môžete rozdeliť hodnotu faktorom, napríklad 100, zachovať hodnoty, ktoré sú nižšie ako maximálne 72,270. Budete musieť uvedomiť, že hodnoty v tomto poli sú 100 krát vyššia ako to, čo je zobrazené. Nasleduje príklad:
([Trvania] * 35000) 100

Metóda 2: Delenie nulou

Ak používate vzorec a #ERROR hodnota je zobrazená preto funkcia je deliaca hodnota nula, funkcia IIF Zobraziť hodnotu, ktorú si vyberiete miesto hodnotu #ERROR.

Napríklad, ak máte vlastné funkcie v poli Číslo1 , že rozdelí náklady podľa skutočných nákladov, dostanete hodnotu #ERROR, keď pole Skutočné náklady rovná nule. Môžete použiť funkciu IIF zobrazíte nula po poli Skutočné náklady rovná nule a hodnoty náklady rozdelené podľa skutočných nákladov, keď pole Skutočné náklady nie je nula. Nasleduje príklad:
IIf ([skutočných nákladov] = 0, 0, [fixné náklady] \ [skutočné náklady])

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o možných príčin a riešení pre #ERROR správu, kliknite na tlačidlo Pomocník programu Microsoft Project na pomoc ponuka, typu správne #ERROR podmienky vo vlastných polí v Asistentovi programu Office alebo Sprievodcu odpoveďami a potom kliknite Hľadať Ak chcete zobraziť tému.

Vlastnosti

ID článku: 245863 - Posledná kontrola: 29. apríla 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Project Professional 2010
  • Microsoft Project Server 2010
  • Microsoft Project Standard 2010
Kľúčové slová: 
kbpending kbprb kbmt KB245863 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 245863

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com