Nesprávné položky nebo Chyba v aplikaci Project Central při přenosu položky kalendáře z aplikace Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245874 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Project Central při přenosu položky kalendáře z aplikace Microsoft Outlook položky kalendáře jiného uživatele může být přeneseny namísto vlastní.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud počítač obsahuje více profilů aplikace Outlook a uživatel je přihlášen k aplikaci Microsoft Project Central má jiný profil od uživatele, který je přihlášen k systému Windows. Předpokládejme, že dva uživatelé používají stejný počítač následujícím způsobem:
  • Jeden uživatel přihlásí do systému Windows a poté přihlásí k Outlook jako výchozí profil aplikace Outlook.

    - a -
  • Zatímco první uživatel přihlášen, druhý uživatel s různými profil aplikace Outlook přihlásí k Microsoft Project Central jako jejich uživatelský účet systému Windows.
V tomto scénáři importuje Microsoft Project Central položky kalendáře uživatele, který je přihlášen k systému Windows, namísto uživatele, který je přihlášen k aplikaci Microsoft Project Central.

Jak potíže obejít

Chcete-li toto chování vyřešit, musíte nejprve přihlásit k systému Microsoft Windows a přihlášení k Microsoft Project Central jako stejný uživatel. Pokud jiný uživatel přihlášen k systému Windows, je první, před odhlásit použít Microsoft Project Central.

Vlastnosti

ID článku: 245874 - Poslední aktualizace: 1. února 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbnofix KB245874 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245874

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com