Yanlış girdileri veya Central'da Project Outlook'tan Takvim girdilerini aktarma sırasında hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 245874 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Outlook'tan Takvim girdilerini Aktar, Microsoft Project Central içinde başka bir kullanıcının takvim girişlerini kendi yerine aktarılabilir.

Neden

Bu davranış, bir bilgisayarda birden çok Microsoft Outlook Profil içerir ve Microsoft Project Central için oturum açan kullanıcı farklı bir Microsoft Windows'da oturum açmış kullanıcının profilinden varsa oluşabilir. Örneğin, iki kişi aynı bilgisayarı aşağıdaki gibi kullanın varsayalım:
  • Windows bir kullanıcının oturum ve sonra Outlook, varsayılan Outlook profili olarak oturum açar.

    -ve-
  • Ilk kullanıcı oturumu açıkken, farklı bir Outlook profili ile ikinci bir kullanıcı Microsoft Project Central için Windows kullanıcı hesabıyla oturum açar.
Bu senaryoda, Microsoft Project Central takvim girişlerini Windows için Microsoft Project Central için oturum açan kullanıcı yerine oturum açan kullanıcının alır.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, ilk Microsoft Windows'a oturum açın ve sonra Microsoft Project Central aynı kullanıcı olarak oturum gerekir. Başka birisinin Windows'a oturum açtıysa, Microsoft Project Central kullanmadan önce bunları önce, oturum açın.

Özellikler

Makale numarası: 245874 - Last Review: 1 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Project Professional 2007
  • Microsoft Office Project Standard 2007
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Project 2002 Standard Edition
  • Microsoft Project 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbnofix KB245874 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:245874

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com