AKT a zvuk VoIP není most a strany navzájem není slyšet ve službě Lync Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2460853 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Poté, co se uživatel přihlašuje ke službě Lync Online konference pomocí přístupového čísla poskytovatele (AKT), hlasové konference, uživatel není slyšet ostatní uživatelé, kteří jsou připojeni ke službě Lync Online konferenci prostřednictvím svých počítačů, a naopak.

ŘEŠENÍ

Otevřený doménový federace je vyžadováno pro službu Lync Online schůzky, které se týkají zprávu ACP. To platí, protože AKT spojení službu Lync Online konference jako anonymní uživatel. Pokud domény federace není nakonfigurován pro použití nastavení Povolit federace se kromě těch, které bude blokovat všechny domény , nebude zvuk most mezi AKT a službě Lync Online hlasu přes IP (VoIP) uživatele.

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte jednu z následujících akcí, která je vhodná pro danou situaci:
 • Nastavte službu Lync Online doméně federace v Ovládacích panelech službě Lync Online nebo v Centru pro správu službě Lync povolit federace se kromě těch, které bude blokovat všechny domény.
 • Zavěste a potom volání konference znovu a ověřte, zda je zadán správný konference ID.
 • Uživatelé, kteří jsou připojeni prostřednictvím službu Lync Online ověřte, že účastníci AKT jsou zobrazeny v seznam členů účastníků a aby účastníci měli správné číslo.
 • Uživatelé, kteří jsou připojeni prostřednictvím službu Lync Online ověřte, že připojení k pevné síti a že neobdrželi chyby o poklesu sítě nebo kvalitu zvuku.
 • Přesvědčte se, zda zadaná neplaceného čísla a bezplatnou linku bez interpunkce nebo závorky, je-li je zřízena konferenční dial-in pro službu Lync Online uživatele.
 • Ujistěte se, že službu Lync Online a účet AKT organizátor schůzky jsou konfigurovány ve stejné geografické oblasti. Je-li v Severní Americe organizaci služeb Office 365, například nutné použít účet AKT, který je nakonfigurován pro Severní Ameriku a nelze použít účet AKT, který je nakonfigurován pro Spojené království. Obraťte se na vašeho AKT, chcete-li ověřit, že váš účet byl vytvořen v příslušné oblasti.
 • V případě hybridních spusťte následující rutiny prostředí PowerShell:
   Get-CsTenantFederationConfiguration -SharedSipAddressSpace $true 
  Ujistěte se, že domény AKT přidáni jako povolené domény ve službě Lync Server. A nakonec, že vnější okraje úplný domény name(FQDN) do zemí AKT, aby se mohou stejné.

  Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:

DALŠÍ INFORMACE

Může existovat mnoho příčin tohoto problému. Mezi ně patří následující:
 • Službu Lync Online federace domény není nakonfigurován pro použití nastavení Povolit federace se kromě těch, které bude blokovat všechny domény .
 • Vytáčení uživatelů zadali nesprávný konference ID.
 • Vytáčení uživatelů stále čeká na spojení, protože žádný uživatel službu Lync Online se připojili k volání prostřednictvím VoIP.
 • Vytáčení uživatelů mít špatné připojení, které ovlivňují kvalitu zvuku.
 • Datové centrum službě Lync Online nelze dosáhnout AKT.
 • Neplaceného čísla nebo použijte bezplatné číslo zadali nesprávně při vytáčení konferenční službu Lync Online uživatele byla zřízena.
 • Organizátor schůzky službu Lync Online používá účet AKT z jiné oblasti.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2460853 - Poslední aktualizace: 30. června 2014 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m hybrid kbmt KB2460853 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2460853

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com