AKT a VoIP audio nemajú most a strany nemôžu počuť jeden druhého v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2460853 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Po používateľské číselníky v Lync Online konferencie pomocou audiokonferencia poskytovateľa (AKT) prístupové číslo, užívateľ nemôže počuť ostatní používatelia, ktorí sú pripojení k Lync Online konferencie prostredníctvom svojich počítačov, a naopak.

RIEŠENIE

Otvorený domény federácie nevyžaduje Lync Online stretnutia, ktoré sa týkajú AKT. To je pravda, pretože AKT pripojí Lync Online konferencie ako anonymný užívateľ. Ak doména federácie nie je nakonfigurovaný na používanie umožniť federácie s všetkých domén s výnimkou tých blokovať nastavenie, zvuk nebude most medzi AKT a Lync Online hlas cez IP (VoIP) užívatelia.

Ak chcete vyriešiť tento problém, mať jednu z nasledujúcich akcií, ako je vhodné pre vašu situáciu:
 • Nastavenie Lync Online doménou federácie v Lync Online Ovládací Panel alebo v aplikácii Lync Administration Center umožniť federácie s všetkých domén s výnimkou tých blokovať.
 • Zaveste a potom telefonicky na konferencii znova overiť, že je zadané ID správne konferencie.
 • Užívatelia, ktorí sú pripojení prostredníctvom Lync Online mali overiť, že akt účastníci sú zobrazené v káder účastníka a že účastníci majú správne číslo.
 • Užívatelia, ktorí sú pripojení prostredníctvom Lync Online mali overiť, že majú pevné sieťového pripojenia a že nedostávajú chyby o zníženie siete alebo kvalitu zvuku.
 • Uistite sa, že toll-free číslo a telefónne číslo sú zapísané bez interpunkčných znamienok a zátvoriek pri telefonická konferencia pre Lync Online používateľ je poskytnutá.
 • Uistite sa, že organizátora schôdze Lync Online účet a účet AKT sú konfigurované v tej istej geografickej oblasti. Napríklad, ak Office 365 organizácie so sídlom v Severnej Amerike, musíte použiť účet AKT, ktorý je nakonfigurovaný pre Severnú Ameriku a nemôžete použiť AKT účet, ktorý je konfigurovaný pre Spojené kráľovstvo. Môžete sa obrátiť svoj AKT overiť, že váš účet bol vytvorený v regióne vhodné.
 • V scenári hybridné, spustiť nasledovné cmdlet prostredia PowerShell:
   Get-CsTenantFederationConfiguration -SharedSipAddressSpace $true 
  Potom sa uistite, že akt domén sú domény pridané ako povolené domén v Lync Server. A konečne, vonkajšej hrane plne kvalifikovaní domény name(FQDN) AKT tak, že môžu robiť to isté.

  Viac informácií, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Môže existovať mnoho príčin tohto problému. Tieto príčiny zahŕňajú nasledovné:
 • Lync Online doménou federácie nie je nakonfigurovaný na používanie umožniť federácie s všetkých domén s výnimkou tých blokovať nastavenia.
 • Vytočil používateľom zadané nesprávne konferencie ID.
 • Vytočil používateľov čaká ešte pripojiť, pretože žiadni používatelia Lync Online vstúpili volanie cez VoIP.
 • Vytočil užívatelia majú zlé spojenie, ktoré ovplyvňuje kvalitu zvuku.
 • Lync Online dátového centra nemôže dosiahnuť AKT.
 • Telefónne číslo alebo toll-free číslo bola zadaná nesprávne, keď bola poskytnutá telefonická konferencia pre Lync Online používateľ.
 • Organizátor schôdze Lync Online používa konto akt z inej oblasti.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2460853 - Posledná kontrola: 1. júla 2014 - Revízia: 13.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m hybrid kbmt KB2460853 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2460853

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com