Kuidas taastada üksusi, mis mul on "raske"Outlookist kustutatud?

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 246153 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Probleemi kirjeldus

"Raske kustutamist" (alaliselt) kustutatud Microsoft Outlooki, ning te soovite taastada üksusi. Näiteks, kui te ei Teisalda üksused kausta Kustutatud üksused enne nende kustutamist, need üksused kõvasti kustutatakse. Seetõttu ei saa neid taastada kaustast Kustutatud üksused.

Märkus Kui serverisse, kus töötab Microsoft Exchange Server pole konfigureeritud hoida kustutatud, on Probleemi lahendamiseks nupu või samme, et muuta registri ei tööta. See lahendus eeldab, et kasutate konto, mis kasutab Microsoft Exchange Server 2000 või selle uuemad versioonid. Enamik koduseid ja isiklikke kontosid ei kasuta Exchange'i.

On meile selle probleemi teie eest automaatselt Microsoft Outlooki, minna selle "Lahendage minu eest"jagu. Kui eelistate probleemi ise või kui kasutate Outlooki, mis on varasem kui Microsoft Outlook 2002 versiooni, minge selle "Las ma lahendan ise"jagu.

Märkus Fix ja selle "Lahendage minu eest"sektsioonis kustutatud üksuste taastamine funktsionaalsuse kohta e-posti kaustad ei ole kausta Kustutatud üksused saadetud kausta, kausta Mustandid, saatmiseks ja kausta sisse. Muudatus kehtib need kaustad ja on jõus alates kuupäevast, mil te muudate seade. Kustutatud üksusi pole taastatakse selle muutuse. Kustutatud üksuste taastamiseks klõpsake Kustutatud üksuste taaste kohta ning Tööriistad menüü.

Lahendage minu eest

Selle probleemi lahendamiseks rakenduses Microsoft Outlook automaatselt, klõpsake selle Probleemi lahendamiseks link. Klõpsake Käivita aastal ning Faili alla laadidadialoogiboksi ja järgige selle viisardi juhiseid. Kui te käitate versiooni Outlook, mis on varasem kui Microsoft Outlook 2002 või kui eelistate probleemi ise, minna selle "Las ma lahendan ise"jagu.

Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50074

Märkmed
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski automaatne lahendus toimib ka Windowsi versioonide muu keel.
 • Kui te ei ole arvutis, kus probleem, saate salvestada automaatne lahendus mäluseadmele või CD-le ja käivitage arvutis, kus probleem fix.
Kui viisard on lõpule jõudnud, lähen ka "Kas see lahendas probleemi?"jagu.

Las ma lahendan ise

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab juhiseid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastada mõne probleemi ilmnemisel. Kuidas varundada ja taastada registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:

322756 Varundamine ja taastamine Windows registry
Vaikimisi funktsiooni Taasta kustutatud üksused on lubatud ainult kasutaja isiklikud kaustad kausta Kustutatud. Üksused, mis on raske kustutada ei saa taastada. E-posti kaustad kausta Kustutatud (nt saadetud, Mustandid, saatmiseks või kausta sisse) ei ole funktsiooni Taasta kustutatud üksused lubamiseks muuta registri järgmiste sammude abil:
 1. Käivitage registriredaktor.
 2. Leidke ja klõpsake Järgmine alamvõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Exchange\Client\Options
 3. Menüü Redigeeri käsku Lisa väärtusja lisage järgmise registriväärtuse:

  Väärtuse nimi: DumpsterAlwaysOn
  Andmetüüp: DWORD
  Väärtuseandmed: 1
 4. Sulgege registriredaktor.
Administraatori või kasutaja arvuti abil saate muuta registrit. Pärast seda, kui registri muutmiseks käivitage Outlook ja klõpsake menüü Tööriistad käsku Kustutatud üksuste taaste . Kuvatakse loend üksustest, mis oli raske kustutatud andmete säilitamise aja jooksul, mis on seadistatud server.

Kui olete administraator, saate seada selle funktsiooni kõik kasutaja töökohad. Arvuti abil saate muuta registri kõik kasutaja töökohad ja seejärel avage mõjutatud kasutaja postkasti täiendavad postkast. Seejärel saab taastada kustutatud kasutaja postkasti e-posti kaustu.

Märkus Kui te olete administraator ja soovite avada teise kasutaja postkasti taastada kasutaja avalikes kaustades üksuste, teie Windows NT kontol peab olema selle kasutaja postkasti objektile kasutaja õigused. Selle kasutaja postkasti tuleb lisada ka oma profiili. Selle tegemiseks järgige neid samme:
 1. Avage juhtpaneel ja siis topeltklõpsake ikooni Elektronpost.
 2. Avatud on Teenused atribuudid ja seejärel topeltklõpsake Microsoft Exchange Server.
 3. Klõpsake vahekaarti Täpsemalt ja seejärel lisamiseks klõpsake nuppu Lisa postkasti profiili.
Minna pärast seda, kui te järgite neid samme, et "Kas see lahendas probleemi?"jagu.

Lisateabe saamiseks

Üksuste kustutamisel kaustast postkasti üksused esmalt nihkunud postkasti kausta Kustutatud. Seejärel saate kustutada need üksused kausta Kustutatud. See funktsioon kaitseb sind kogemata kustutamist. Pärast seda, kui kustutate kausta Kustutatud üksused, neid punkte ikka taastada kui Exchange Serveri arvuti on konfigureeritud hoida kustutatud. Kas server on konfigureeritud sel viisil avatud avaliku-ja erasektori poe objektiatribuutide Server objekti alusel.

Säilitada kustutatud üksuste serveri konfigureerimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake järgmist artiklinumbrit, et Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artiklit:
246283 Kustutatud e-post sõnum retentsiooniaeg sätestatud Exchange Server 5.5
See on võimalik ilma esimese liigub neid kausta Kustutatud üksused jäädavalt kustutada. Seda protseduuri nimetatakse "raske delete" asemel "pehme kustutada."

Sõnumid on raske kustutada järgmistel juhtudel:
 • Te kasutate Microsoft Outlooki ja vajutate klahvikombinatsiooni Shift + Delete sõnumi kustutamiseks.
 • Te kasutate Internet Message Access protokolli 4 (IMAP4) klient või muud liiki kliendina, mis ei ole esimese teisaldada sõnumi kausta Kustutatud.

Office Outlook 2007 funktsiooni Taasta kustutatud üksused

Rakenduses Microsoft Office Outlook 2007, sa ei ole registrile võimaldamaks Taasta kustutatud üksused menüü postkastis olevate kaustadega muudatusi tegema. Taasta kustutatud üksused menüü on vaikimisi rakenduses Office Outlook 2007 saadaval.

Ühiskasutuses olevad postkastid rakenduses Office Outlook 2007

Kui teil on ühiskasutuses Exchange'i postkasti lisada oma profiili rakenduses Office Outlook 2007, Taasta kustutatud üksused menüü keelatakse vaikimisi kaustade ühiskasutuses olevas postkastis. Eelmise registri muudatused rakenduvad kliendi ühiskasutuses olevat postkasti kaustadest kustutatud üksuste taastamine menüü lubamiseks.

Keelamine Office Outlook 2007 menüüs kustutatud üksuste taastamine

Kui sa DumpsterAlwaysOn registri väärtus 0, programmis Office Outlook 2007 menüü Tööriistad käsku Taasta kustutatud üksused variant on veel saadaval teie postkast. Taasta kustutatud üksused menüü teie postkast keelamiseks kohaldatakse resolutsiooni jaotises Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikkel:
959878 Rakenduses Outlook 2007 "Taasta kustutatud üksused" valik on ikka saadaval, pärast seda, kui seate registrikirje DumpsterAlwaysOn väärtuseks 0

Kustutatud üksuste taastamine funktsionaalsuse Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 98 ja Outlook 2003

Microsoft Outlook 98, Taasta kustutatud üksused funktsioon on saadaval ainult meilikaustu (näiteks, kustutatud, Mustandid, Sisendkaust, saatmiseks ja saadetud kaustad). Seetõttu ei saa taastada üksusi, mis on raske kustutada-posti kaustad (nt kontaktid ja märkmed kaustad). Outlook 2000, Outlook 2002 ja Outlook 2003 funktsiooni Taasta kustutatud üksused on siiski saadaval kõigi kaustade; Kui teete muuta registri käesoleva artikliga kirjeldatud varem, saab taastada meilikaustade raske kustutatud üksused.

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
228934Mõistmise kustutatud üksuste taaste
175263 Kliendid ei saa taastada üksusi, pärast seda, kui üksuse taastamine on lubatud
188637 XADM: Kuidas määratleda teabesalve Taastatavad üksused suurus
178630 Kuidas kasutada Exchange Server 5.5 või Exchange 2000 Server esimese ei teisaldata kausta Kustutatud Outlooki üksuste taastamiseks

Kas see lahendas probleemi?

Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem ei lahenenud, olete lõpetanud selle artikli. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.

Atribuudid

Artikli ID: 246153 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Märksõnad: 
kbmsifixme kbfixme kbregistration kbenv kbfile kbhowto kbmt KB246153 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 246153

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com