Ako môžete obnoviť položky, ktoré som "ťažko odstránené" v programe Outlook?

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 246153 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Popis problému

"Ťažko odstránení" (natrvalo odstránené) položky v programe Microsoft Outlook, a budete chcieť obnoviť položky. Napríklad, ak nie premiestnite položky do priečinka Odstránené položky pred ich odstránite, tieto položky tvrdo vypúšťajú. Preto nemôžete obnoviť z priečinka Odstránené položky.

Poznámka Ak váš server so spustenou službou Microsoft Exchange Server nie je nakonfigurovaný na zachovať odstránené položky Opraviť tento problém tlačidlo alebo kroky k zmene registra nefunguje. Toto riešenie vyžaduje, že použijete konto, ktoré používa server Microsoft Exchange Server 2000 alebo neskoršej verzie. Väčšina domácich a osobných kont nepoužíva server Exchange.

Aby sme tento problém vyriešili za vás automaticky v programe Microsoft Outlook, prejdite do "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete tento problém vyriešiť sami, alebo ak máte spustenú verziu programu Outlook, ktorá je staršia než Microsoft Outlook 2002, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Poznámka Oprava v "Fix it pomoc"sekcii funkciu obnoviť odstránené položky na poštové priečinky okrem priečinka Odstránené položky Priečinok Odoslaná pošta, priečinok Koncepty, zlo?ke a priečinka Doručená pošta. Zmena sa vzťahuje na tieto priečinky a je v podstate z doby, môžete zmeniť nastavenie. Žiadne odstránené položky sú obnovené pri vykonávaní tejto zmeny. Ak chcete obnoviť odstránené položky, kliknite na tlačidlo Obnovenie odstránených položiek na Nástroje ponuka.

Fix it pomoc

Ak chcete opraviť tento problém automaticky v programe Microsoft Outlook, kliknite na Opraviť tento problém odkaz. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Súbor na stiahnutiedialógové okno a postupujte podľa pokynov sprievodcu. Ak máte spustenú verziu programu Outlook, ktorá je staršia než Microsoft Outlook 2002, alebo ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Opraviť tento problém
Microsoft Fix it 50074
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2

Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste v počítači, ktorý má problém, môžete automatickú opravu uložiť na jednotku flash alebo na disk CD, a potom spustiť opravu na počítači, ktorý má problém.
Po dokončení sprievodcu, prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.

Chcem si to opraviť sám

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:

322756 Ako zálohovať a obnovenie databázy registry v systéme Windows
V predvolenom nastavení funkciu obnoviť odstránené položky zapnuté iba priečinok Odstránené položky v súkromných priečinkov používateľa. Položky, ktoré sú ťažké odstrániť nedajú vymôcť. Povoliť funkciu obnoviť odstránené položky na mail priečinky okrem priečinka Odstránené položky (napríklad Odoslaná pošta, koncepty, na odoslanie, alebo Doručená pošta), zmena databázy registry podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte a potom kliknite na nasledujúci podkľúč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Exchange\Client\Options
 3. V ponuke Upraviť , kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty, a potom pridajte nasledujúca hodnota databázy registry:

  Názov hodnoty: DumpsterAlwaysOn
  Typ údajov: DWORD
  Hodnota údajov: 1
 4. Zatvorte Editor databázy Registry.
Aby táto zmena databázy registry môžete použiť správcu počítača alebo používateľa. Po zmene databázy registry, spustite program Outlook a v ponuke Nástroje kliknite na položku Obnovenie odstránených položiek . Zobrazí sa zoznam položiek, ktoré neboli odstránené počas retenčného času, ktorý je nastavený na serveri.

Ak ste správca, môžete nastaviť túto funkciu pre všetky používateľské stanice. Na tento účel použiť váš počítač na zmenu databázy registry pre všetky používateľské stanice a potom otvorte postihnuté v poštovej schránke používateľa ako dodatočné poštovú schránku. Potom môžete obnoviť odstránené položky z používateľa poštovej schránky poštové priečinky.

Poznámka Ak ste správca a chcete otvoriť poštovú schránku iného používateľa na obnovenie položiek v súkromných priečinkov používateľa, vaše Windows NT konto musí mať povolenia používateľa pre používateľa poštovej schránky objektu. Musíte tiež pridať poštovú schránku používateľa na svoj vlastný profil. Vykonáte to tak, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte Ovládací Panel a potom dvakrát kliknite na položku Mail.
 2. Otvorené Služby vlastnosti, a potom dvakrát kliknite na položku Microsoft Exchange Server.
 3. Kliknite na kartu Spresnenie a potom kliknite na tlačidlo pridať pridať poštovú schránku profil.
Po vykonaní týchto krokov, prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.

Ďalšie informácie

Keď odstránite položky z priečinka v poštovej schránke, položky najprv sú posunuté do priečinka Odstránené položky v poštovej schránke. Potom môžete odstrániť tieto položky z priečinka Odstránené položky. Táto funkcia vás chráni pred náhodnému odstráneniu položky. Po odstránení položky z priečinka Odstránené položky, tieto položky sa môžu vymôcť stále Ak počítač servera Exchange je nakonfigurovaná zachovať odstránené položky. Ak chcete zistiť, či je server nakonfigurovaný týmto spôsobom, otvorte vlastnosti a súkromné informácie ukladať objekty pod objekt servera.

Ďalšie informácie o konfigurácii servera zachovať odstránené položky, kliknite na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
246283 Nastaviť retenčný čas odstránené pošta správy v Exchange Server 5.5
Je tiež možné natrvalo odstrániť položky bez predchádzajúceho presunutia ich do priečinka Odstránené položky. Tento postup sa nazýva "ťažko odstrániť" na rozdiel od "mäkké vymazať."

Správy sú ťažko odstrániť v nasledovných prípadoch:
 • Používate program Microsoft Outlook, a stlačíte Shift + Delete odstrániť správu.
 • Používate Internet správy Access protokolu č. 4 (IMAP4) klienta alebo iný typ klienta, že nie prvý presun správy do priečinka Odstránené položky.

Funkciu obnoviť odstránené položky v programe Office Outlook 2007

V programe Microsoft Office Outlook 2007, nemáte robiť žiadne zmeny v databáze Registry na zapnutie menu obnoviť odstránené položky pre všetky priečinky v poštovej schránke. Obnoviť odstránené položky menu je k dispozícii v programe Office Outlook 2007 predvolene.

Zdieľané schránky v programe Office Outlook 2007

Ak máte zdieľanej poštovej schránky Exchange do profilu v programe Office Outlook 2007, obnoviť odstránené položky menu je predvolene zakázané pre priečinky v zdieľanej poštovej schránke. Uplatniť predchádzajúce zmeny registra klienta, aby umožnili obnoviť odstránené položky menu pre priečinky v zdieľanej poštovej schránky.

Vypnutie menu obnoviť odstránené položky v programe Office Outlook 2007

Ak nastavíte hodnotu DumpsterAlwaysOn databázy registry na 0, možnosť obnoviť odstránené položky z ponuky nástroje v programe Office Outlook 2007 je stále k dispozícii pre priečinky v poštovej schránke. Ak chcete zakázať menu obnoviť odstránené položky priečinky v poštovej schránke, uplatňovať kroky v časti riešenie nasledujúceho článku databázy Microsoft Knowledge Base:
959878 Možnosť "Obnoviť odstránené položky" v programe Outlook 2007 je stále k dispozícii po položke DumpsterAlwaysOn databázy registry nastavíte na 0

Funkciu obnoviť odstránené položky v programe Outlook 98, v programe Outlook 2000, Outlook 2002 a Outlook 2003

Program Microsoft Outlook 98, funkciu obnoviť odstránené položky je dostupná iba pre poštové priečinky (napríklad odstránené položky, koncepty, Doručená pošta, pošta na odoslanie a odoslané položky priečinky). Preto sa nedajú obnoviť položky, ktoré sú ťažko-zrušený od non-poštové priečinky (napríklad priečinkov Kontakty a poznámky). V programe Outlook 2000, Outlook 2002 a Outlook 2003, funkciu obnoviť odstránené položky je však k dispozícii pre všetky priečinky; Ak registra zmeniť opísané vyššie v tomto článku, môžete obnoviť pevný odstránené položky z non-poštové priečinky.

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
228934Porozumenie obnovenie odstránenej položky
175263 Klientov nemôže obnoviť položky potom obnovenie položiek je povolené
188637 XADM: Ako zistiť veľkosť o využiteľných položiek v úložisku informácií
178630 Ako používať Exchange Server 5.5 a Exchange 2000 Server obnoviť položky, ktoré nie sú najprv prevedené do priečinka Odstránené položky v programe Outlook

Opravil sa problém?

Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém nevyrieši, ste skončili s týmto článkom. Ak problém nie je pevná, môžete kontaktovať podporu.

Vlastnosti

ID článku: 246153 - Posledná kontrola: 4. júna 2013 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbmsifixme kbfixme kbregistration kbenv kbfile kbhowto kbmt KB246153 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 246153

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com