Як можна відновити елементи, видалені я "жорсткий" в Outlook?

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 246153 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Опис проблеми

"Важко видалених" (остаточно видалені) елементи Microsoft Outlook, і ви хочете відновити елементи. Наприклад, якщо не переміщувати елементи до папки Видалені, перш ніж видаляти їх, ці елементи строге видалення. Таким чином, ви не можете отримати їх з папки Видалені».

Примітка. Якщо ваш сервер під керуванням Microsoft Exchange Server настроєно тримати видалені елементи, на Вирішити цю проблему кроки для змінення реєстру чи кнопка не працюють. Це рішення потребує сценарій виконання облікового запису, який використовує Microsoft Exchange Server 2000 або пізніших версій. Для більшості домашніх і особистих облікових записів Exchange не використовується.

Щоб автоматично вирішити цю проблему для вас автоматично в Microsoft Outlook, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви бажаєте, щоб вирішити цю проблему самостійно, або якщо ви використовуєте версію Outlook, ранішу за Microsoft Outlook 2002, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Примітка. Виправити в на "Виправити це для мене"розділ дозволяє відновити видалені елементи функціональність на поштові папки, крім папки, як папці Надіслані", "Чернетки", папки "Вихідні" та каталог вхідних повідомлень Вхідні. Зміна застосовується до цих папок і, по суті, Вільний час від часу, які зміни цього параметра. Немає видалених елементів відновлюються, коли ви зробити ці зміни. Щоб відновити видалені елементи, натисніть кнопку Відновлення видалених елементів на в Інструменти меню.

Виправити це для мене

Щоб автоматично вирішити цю проблему в Microsoft Outlook, клацніть у Вирішити цю проблему посилання. Натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлудіалогове вікно і дотримуйтесь інструкцій майстра. Якщо ви використовуєте версію Outlook, ранішу за Microsoft Outlook 2002, або якщо ви бажаєте, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50074
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2

Примітки
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, можна зберегти автоматичне виправлення, флеш-пам'ять або компакт-диск і потім виконати виправлення на комп'ютері, який має проблеми.
Після завершення майстра, перейдіть на в "Чи вирішено проблему?"розділу.

Виправити вручну

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:

322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
За промовчанням лише на каталог вхідних повідомлень Видалені у користувача особистими папками ввімкнуто функцію відновлення видалених елементів. Не можна відновити елементи, які строге видалення. Щоб можна було відновити видалені елементи на поштові папки, крім папки (наприклад, надіслані, чернетки, «вихідні» або «Вхідні»), змінення реєстру, виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру.
 2. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Exchange\Client\Options
 3. У меню Правка команду Додати значенняа потім додати таке значення реєстру:

  Ім'я значення: DumpsterAlwaysOn
  тип даних: DWORD
  Значення параметра: 1
 4. Закрийте редактор реєстру.
Щоб внести зміни до реєстру можна використовувати права адміністратора комп'ютера або користувача комп'ютера. Після внесення змін до реєстру, запустіть Outlook і виберіть команду Відновлення видалених елементів меню інструменти . Відображається номенклатура, які були видалені під Вільний час збереження, яка встановлюється на сервер.

Якщо ви адміністратор, можна настроїти цю функцію для всіх робочих станціях користувачів. Для цього використовувати комп’ютер-зразок для змінення реєстру для всіх робочих станціях користувачів а потім відкрийте постраждалих поштової скриньки як додаткові скриньки. Потім можна відновити видалені елементи від користувача поштової скриньки поштові папки.

Примітка. Якщо ви адміністратор, і ви хочете відкриття поштової скриньки іншого користувача до відновлення елементів у користувача особистими папками, облікового запису Windows NT повинні мати дозволи користувачів для цього користувача поштову скриньку об'єктів. Також потрібно додати цього користувача поштову скриньку для власного профілю. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Відкрийте Панель керування та двічі клацніть пункт Пошта.
 2. Відкрити в застосунок-служба Властивості а потім двічі клацніть Сервер Microsoft Exchange.
 3. Відкрийте вкладку Додатково і натисніть кнопку Додати , щоб додати поштову скриньку для вашого профілю.
Після виконання цих дій, перейдіть на в "Чи вирішено проблему?"розділу.

Додаткові відомості

Під Вільний час видалення елементів із папки в поштовій скриньці, елементи спочатку зсуваються до папки в поштовій скриньці. Потім можна видалити ці елементи з папки Видалені елементи. Ця функціональність захищає вас від випадкового видалення елемента. Після того, як видалити елементи з папки Видалені елементи, ці елементи можна ще відновити якщо сервером Exchange настроєно тримати видалені елементи. Щоб визначити, чи сервер настроєно таким чином, відкриття властивостей об'єктів store громадської та приватної інформації під об'єкт сервера.

Для отримання додаткових відомостей про настроювання сервера зберігає видалені елементи, клацніть номер перейти до статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
246283 Встановити Вільний час збереження видалених поштових повідомлень Exchange Server 5.5
Це також можна остаточно видалити елементи без першого їх переміщення до папки Видалені. Ця процедура називається "важко видалити" на противагу "м'якого видалення".

Повідомлення-це жорсткий видалено у таких випадках:
 • Ви використовуєте Microsoft Outlook, і натисніть клавіші Shift + Delete, щоб видалити протокол IMAP.
 • Використовується протокол Інтернету протокол IMAP доступ 4 (IMAP4) клієнт або інший тип клієнта, що спочатку не переміщати протокол IMAP до папки Видалені.

Office Outlook 2007, функції відновлення видалених елементів

У Microsoft Office Outlook 2007 не потрібно вносити зміни до реєстру, щоб увімкнути відновлення видалених елементів меню для будь-яких папок поштової скриньки. Відновлення видалених елементів меню доступне за промовчанням у Office Outlook 2007.

Спільні поштові скриньки в Office Outlook 2007

Якщо спільної поштової скриньки Exchange додані до вашого профілю в Office Outlook 2007, відновити видалені елементи меню відключена за промовчанням для папок у спільної поштової скриньки. Застосувати попередні зміни реєстру для клієнта, щоб дозволити відновити видалені елементи меню для папок у спільної поштової скриньки.

Вимкнення відновлення видалених елементів меню в Office Outlook 2007

Якщо встановити DumpsterAlwaysOn реєстру значення 0, параметр відновлення видалених елементів меню Знаряддя в Office Outlook 2007 доступний для папок поштової скриньки. Щоб вимкнути відновити видалені елементи меню для папок у поштовій скриньці, застосовуються у розділі Роздільна здатність нижче статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
959878 Параметр «Відновити видалені елементи» в Outlook 2007 доступна після настроювання запису реєстру DumpsterAlwaysOn 0

Функцію відновлення видалених елементів в Outlook 98, в Outlook 2000, Outlook 2002 та Outlook 2003

У Microsoft Outlook 98 функцію відновлення видалених елементів буде доступний лише для поштових папках (наприклад, видалені, чернетки, Вхідні, вихідні та надіслані папки). Таким чином, елементи, які строге видалення з папки пошти (наприклад, контактів та нотаток папок) не можуть бути відновлені. Проте в Outlook 2000, Outlook 2002 та Outlook 2003, відновити видалені елементи функціональність доступна для всіх папок; Якщо змінити реєстр описаних вище в цій статті, можна відновити жорсткий видалені елементи з-поштових папках.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
228934Розуміння видалено відновлення елемента
175263 Клієнти не можна відновити елементи, після відновлення елементів увімкнуто
188637 XADM: Як визначити розмір Відновлювані в банк повідомлень
178630 сценарій виконання Exchange Server 5.5 або Exchange 2000 Server для відновлення елементів, які спочатку не переносяться до папки "Видалені" в Outlook

Чи вирішено проблему?

Перевірте, чи проблема не буде вирішена. Якщо проблема не буде вирішена, ви закінчите з цією статтею. Якщо проблема не вирішена, ви можете Зверніться до представник служби підтримки клієнтів.

Властивості

Номер статті: 246153 - Востаннє переглянуто: 4 червня 2013 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Ключові слова: 
kbmsifixme kbfixme kbregistration kbenv kbfile kbhowto kbmt KB246153 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 246153

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com