Federasyon kullanıcısından sürekli kimlik bilgilerini oturum aç Office 365, Azure veya Windows Intune sırasında istenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2461628 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, güvenlik ayarlarını düşürmenize yardımcı olmak nasıl veya bir bilgisayarda güvenlik özellikleri devre dışı bırakma hakkında bilgiler içerir. Belirli bir sorunu gidermek için bu değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu değişiklikleri yapmadan önce bu geçici çözümün çalışma ortamınızda uygulanmasıyla ilişkili riskleri değerlendirmeniz önerilir. Bu geçici çözüm uygularsanız, bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olabilecek ek adımları gerçekleştirin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

SORUN

Sign-in Office 365, Microsoft Azure veya Windows Intune gibi Microsoft bulut hizmetine sırasında Active Directory Federasyon Hizmetleri (AD FS) hizmet bitiş noktası için kimlik doğrulaması kullanıcı çalıştığında, bir federasyon kullanıcısından art arda için kimlik bilgileri istenir. Kullanıcı iptal ettiğinde, kullanıcı aşağıdaki hata iletisini alır:
Erişim engellendi

NEDEN

Belirti, AD FS ile tümleşik Windows kimlik doğrulaması ile ilgili bir sorunu gösterir. Veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda bu sorun oluşabilir:
 • Yanlış kullanıcı adı veya parola kullanıldı.
 • Internet Information Services (IIS) kimlik doğrulama ayarları'nda AD FS kuruluşu hatalı.
 • AD FS federasyon sunucu grubundaki çalıştırmak için kullanılan hizmet hesabı ile ilişkili hizmet asıl adı (SPN) kaybolmuş veya bozulmuş.

  Not Bu, yalnızca AD FS federasyon sunucu grubundaki uygulandığında gerçekleşir ve tek başına bir yapılandırmada uygulanmadı.
 • Aşağıdakilerden birini veya birkaçını kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma man-in--middle saldırısı kaynağı olarak tanımlanır:
  • Bazı üçüncü taraf Internet tarayıcıları
  • Şirket ağında güvenlik duvarı, Ağ Yük Dengeleyici veya diğer ağ aygıtı AD FS Federasyon Hizmeti Internet IP yükü veri büyük olasılıkla yeniden yazılması şekilde yayımlıyor. Bu büyük olasılıkla aşağıdaki veri türlerini içerir:
   • Güvenli Yuva Katmanı (SSL) köprüleme
   • SSL boşaltma
   • Durum bilgisi olan paket filtresi uygulama

    Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
    2510193Çoklu oturum açma Office 365, Azure veya Windows Intune ayarlamak için AD FS kullanmak için desteklenen senaryolar
  • Bir izleme veya SSL şifre çözme uygulama yüklü değil veya istemci bilgisayarda etkin
 • Etki alanı ad sistemi (DNS) AD FS hizmet bitiş noktası olarak çözümlenmesini CNAME kaydı araması yerine bir A kaydı arama yoluyla üzerinden gerçekleştirildi.
 • Windows Internet Explorer için AD FS sunucu tümleşik Windows kimlik doğrulaması geçirmek için yapılandırılmamış.

Sorun giderme başlamadan önce

Kullanıcı adı ve parola sorunun olmadığını denetleyin.
 • Doğru kullanıcı adı kullanılır ve kullanıcı asıl adı (UPN) biçiminde olduğundan emin olun. Örneğin, johnsmith@contoso.com.
 • Doğru parolayı kullanıldığından emin olun. Doğru parolayı kullanıldığını denetleyin için kullanıcı parolasını sıfırlama gerekebilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet makalesine bakın:
  Kullanıcı parolasını sıfırlama
 • Hesabı olmayan kilitlendi, süresi dolmuş veya belirtilen oturum açma saatleri dışında kullanılan emin olun. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet makalesine bakın:
  Kullanıcıları yönetme

Hatanın nedenini doğrulamak

Kerberos sorunlarını soruna neden olduğunu denetlemek için geçici olarak AD FS federasyon sunucu grubundaki form tabanlı kimlik doğrulamasını etkinleştirerek Kerberos kimlik doğrulamasını atlayabilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Adım 1: AD FS federasyon sunucu grubundaki her bir sunucuda web.config dosyasını düzenleme
 1. Windows Gezgini'nde, C:\inetpub\adfs\ls\ klasörünü bulun ve ardından web.config dosyasının yedek bir kopyasını oluşturun.
 2. Başlat' ı tıklatın, Tüm Programlar' ı, Donatılar' ı tıklatın, Not Defteri'nisağ tıklatın ve sonra yönetici olarak çalıştır' ı tıklatın.
 3. Üzerinde Dosya menüsünden ' ı tıklatın. İçinde dosyasının adı yazınC:\inetpub\adfs\ls\web.config, sonra da ' ı tıklatın.
 4. Web.config dosyasında, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. İçeren satırı bulun <authentication mode=""> </authentication>ve ona değiştirme <authentication mode="Forms"> </authentication>.
  2. İle başlayan bölümü bulun <localAuthenticationTypes> </localAuthenticationTypes>ve sonra bölüm değiştirin böylece <add name="Forms"></add> giriş önce aşağıda listelenen:
   <localAuthenticationTypes>
   <add name="Forms" page="FormsSignIn.aspx"></add>
   <add name="Integrated" page="auth/integrated/"></add>
   <add name="TlsClient" page="auth/sslclient/"></add>
   <add name="Basic" page="auth/basic/"></add></localAuthenticationTypes>
 5. Üzerinde Dosya menü, Kaydet' i tıklatın.
 6. Yükseltilmiş bir komut isteminde iisreset komutunu kullanarak IIS'yi yeniden başlatın.
Adım 2: Test AD FS işlevi
 1. Bağlı ve şirket içi için kimliği doğrulanmış bir istemci bilgisayarda AD DS ortamında, bulut hizmet portalına oturum açma.

  Bir form tabanlı oturum aç sorunsuz kimlik doğrulama deneyimi, deneyimli. Kayıt Form tabanlı kimlik doğrulaması kullanarak başarılı olursa, AD FS federasyon hizmeti Kerberos ile ilgili bir sorun var olduğunu onaylar.
 2. "Çözüm" bölümünde açıklanan adımları uygulamadan önce önceki kimlik doğrulama ayarları için AD FS federasyon sunucu grubundaki her sunucu yapılandırmasını döndürün. AD FS federasyon sunucu grubundaki her sunucu yapılandırmasına döndürmek için şu adımları izleyin:
  1. Windows Gezgini'nde, C:\inetpub\adfs\ls\ klasörünü bulun ve sonra web.config dosyasını silin.
  2. İçinde oluşturulan web.config dosyasının yedek taşımak "Adım 1: AD FS federasyon sunucu grubundaki her bir sunucuda web.config dosyasını düzenleyin" bölümüne C:\inetpub\adfs\ls\ klasör.
 3. Yükseltilmiş bir komut isteminde iisreset komutunu kullanarak IIS'yi yeniden başlatın.
 4. AD FS kimlik doğrulama davranışı için özgün sorun döner denetleyin.

ÇÖZÜM

AD FS kimlik doğrulama sınırlar Kerberos sorunu gidermek için durumunuza uygun olarak bir veya daha aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Çözüm 1: Reset AD FS kimlik doğrulama ayarları varsayılan değerlerine

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
AD FS IIS kimlik doğrulama ayarları hatalı olabilir veya AD FS Federasyon Hizmetleri ve Proxy Hizmetleri için IIS kimlik doğrulama ayarlarıyla eşleşmeyen, tüm IIS kimlik doğrulama ayarları varsayılan AD FS ayarlarına sıfırlamak için bir çözüm olur.

Varsayılan kimlik doğrulama ayarlarını aşağıdaki tabloda listelenmiştir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Sanal uygulamaKimlik doğrulama düzeylerini
Varsayılan Web sitesi/adfsAnonim kimlik doğrulaması
Varsayılan Web sitesi/adfs/lsAnonim kimlik doğrulaması
Windows kimlik doğrulaması
Her AD FS federasyon sunucusu ve her AD FS federasyon sunucusu proxy'si, AD FS IIS sanal uygulamaları için varsayılan kimlik doğrulama ayarlarını sıfırlamak için aşağıdaki Microsoft TechNet makalesinde bilgileri kullanın:
IIS 7'de kimlik doğrulamasını yapılandırma
Bu hatanın nasıl düzeltileceği hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalelerine bakın:
907273 IIS HTTP 401 hatalarında sorun giderme

871179 IIS 6.0 uygulama havuzunun bir parçası olan bir Web sitesine erişmeye çalıştığınızda "http hatası 401.1 - yetkisiz: erişim geçersiz kimlik bilgileri nedeniyle engellendi" hata iletisi alırsınız

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Çözüm 2: AD FS federasyon sunucu grubundaki SPN düzeltin

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
NotAD FS federasyon sunucu grubundaki uygulandığında bu çözümü deneyin. AD FS tek başına yapılandırmada bu çözümlemesini çalışmayın.

AD FS hizmeti SPN'sini kayıp veya bozuk AD FS hizmet hesabı varsa sorunu gidermek için AD FS federasyon sunucu grubundaki bir sunucuda aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Hizmetleri Yönetimi ek bileşenini açın. Bunu yapmak için Başlat' ı tıklatın, Tüm Programlar' ı tıklatın, Yönetimsel Araçlar' ı ve sonra Hizmetler'itıklatın.
 2. AD FS (2.0) Windows hizmetiniçift tıklatın.
 3. Üzerinde oturum açma sekmesinde, Bu hesapgörüntülenen hizmet hesabını not alın.
 4. Başlat' ı tıklatın, Tüm Programlar' ı, Donatılar' ı tıklatın, komut isteminisağ tıklatın ve sonra yönetici olarak çalıştır' ı tıklatın.
 5. Türü SetSPN – f – q host /<AD fs="" service="" name=""></AD>, ve sonra Enter tuşuna basın.

  NotBu komutta, <AD fs="" service="" name=""></AD> AD FS hizmet bitiş noktası tam etki alanı adını (FQDN) hizmet adını temsil eder. Windows ana bilgisayar adını AD FS sunucu göstermez.
  • Birden fazla giriş için komut verilir ve sonucu 3 adımda not ettiğiniz farklı bir kullanıcı hesabı ile ilişkili ise, bu ilişkiyi kaldırın. Bunu yapmak için aşağıdaki komutu çalıştırın:
   SetSPN – d host /<AD fs="" service="" name=""></AD><bad_username></bad_username>
  • Birden fazla giriş için komut verilir ve SPN Windows AD FS sunucusunun bilgisayar adıyla aynı adı kullanan, AD FS federasyon bitiş noktası adı doğru değil. AD FS yeniden uygulanması gerekir. AD FS federasyon sunucu grubundaki FQDN'sini varolan bir sunucunun Windows ana bilgisayar adıyla aynı olmamalıdır.
  • SPN zaten mevcut değilse, aşağıdaki komutu çalıştırın:
   SetSPN – bir ana bilgisayar /<AD fs="" service="" name=""></AD><username of="" service="" account=""></username>
   NotBu komutta, <username of="" service="" account=""></username> 3. adımda not ettiğiniz kullanıcı adını temsil eder.
 6. Bu adımları AD FS federasyon sunucu grubundaki tüm sunucularda tamamlandıktan sonra AD FS (2.0) Windows hizmeti Hizmetleri Yönetimi ek bileşeninde sağ tıklatın ve sonra Yeniden Başlat' ı tıklatın.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Çözüm 3: Resolve kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma ile ilgilidir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Önerilen yöntemlerden başarılı kimlik doğrulama kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma engelliyorsa, bu sorunu çözmek için aşağıdakilerden birini kullanın:
 • Yöntem 1: oturum açmak için kullanmak Windows Internet Explorer 8 (veya program daha yeni bir sürümü).
 • Yöntem 2: AD FS Hizmetleri SSL köprüleme, SSL boşaltma veya durum bilgisi olan paket filtresi uygulama IP yükü verileri yeniden olmayan şekilde Internet'e yayımlayın. En iyi uygulama önerileri bu amaç için bir AD FS Proxy sunucusu kullanmaktır.
 • Yöntem 3: Kapat veya izleme devre dışı bırakın ya da SSL şifresi uygulamaları.
Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanamazsınız, kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma pasif ve etkin istemciler için devre dışı bırakılabilir.

Çözüm: Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma devre dışı bırakma

UyarıUzun vadeli bir çözüm, bu yordamı kullanmanızı önermeyiz. Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma devre dışı bırakılması, AD FS güvenlik hizmetle tümleşik Windows kimlik doğrulaması bitiş noktaları belirli man-in--middle saldırıları algılayarak değil düzeyini düşürür.

Not Üçüncü taraf uygulama işlevselliği için bu geçici çözüm uygulandığında, kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma için ayrıca istemci işletim sistemi düzeltmeleri kaldırmanız gerekir. Düzeltmeler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
968389 numaralı güncelleştirme Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma
Edilgen istemcileri için
Edilgen istemcileri için kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma devre dışı bırakmak için aşağıdaki IIS sanal uygulamalar AD FS federasyon sunucu grubundaki tüm sunucularda aşağıdaki yordamı uygulayın:
 • Varsayılan Web sitesi/adfs
 • Varsayılan Web sitesi/adfs/ls
Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. IIS Yöneticisi'ni açın ve yönetmek istediğiniz düzeye gidin. IIS Yöneticisi'ni açma hakkında daha fazla bilgi için bkz. IIS Yöneticisi'ni (IIS 7) açın.
 2. Özellikler Görünümü'nde, kimlik doğrulaması' nı çift tıklatın.
 3. Kimlik doğrulama sayfasında, Windows kimlik doğrulamasıseçin.
 4. Eylemler bölmesinde Gelişmiş ayarlar' ı tıklatın.
 5. Gelişmiş ayarlar iletişim kutusu görüntülendiğinde, kapatmakgelen seçeneğinigenişletilmiş koruma a?a?? aç?lan menü.
Etkin istemciler için
Etkin istemcilerin kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma devre dışı bırakmak için birincil AD FS sunucu üzerinde aşağıdaki yordamı gerçekleştirin:
 1. Windows PowerShell açın.
 2. Windows PowerShell için AD FS ek bileşenini yüklemek için aşağıdaki komutu çalıştırın:
  Add-PsSnapIn Microsoft.Adfs.Powershell
 3. Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma devre dışı bırakmak için aşağıdaki komutu çalıştırın:
  Set-ADFSProperties –ExtendedProtectionTokenCheck “None”

Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma yeniden etkinleştirme

Edilgen istemcileri için
Edilgen istemcileri için kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma yeniden etkinleştirmek için AD FS federasyon sunucu grubundaki tüm sunucularda aşağıdaki IIS sanal uygulamalar için aşağıdaki yordamı uygulayın:
 • Varsayılan Web sitesi/adfs
 • Varsayılan Web sitesi/adfs/ls
Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. IIS Yöneticisi'ni açın ve yönetmek istediğiniz düzeye gidin. IIS Yöneticisi'ni açma hakkında daha fazla bilgi için bkz. IIS Yöneticisi'ni (IIS 7) açın.
 2. Özellikler Görünümü'nde, kimlik doğrulaması' nı çift tıklatın.
 3. Kimlik doğrulama sayfasında, Windows kimlik doğrulamasıseçin.
 4. Eylemler bölmesinde Gelişmiş ayarlar' ı tıklatın.
 5. Gelişmiş ayarlar iletişim kutusu göründüğünde, kabul etGenişletilmiş koruma açılır menüsünden seçin.
Etkin istemciler için
Etkin istemcilerin kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma yeniden etkinleştirmek için birincil AD FS sunucu üzerinde aşağıdaki yordamı gerçekleştirin:
 1. Windows PowerShell açın.
 2. Windows PowerShell için AD FS ek bileşenini yüklemek için aşağıdaki komutu çalıştırın:
  Add-PsSnapIn Microsoft.Adfs.Powershell
 3. Kimlik doğrulaması için Genişletilmiş Koruma'yı etkinleştirmek için aşağıdaki komutu çalıştırın:
  Set-ADFSProperties –ExtendedProtectionTokenCheck “Allow”
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Çözüm 4: Yerini kayıtları AD FS için CNAME kayıtları

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
DNS yönetim araçları kullandığı için Federasyon Hizmeti ile bir DNS adresi (A) kaydı her DNS diğer ad (CNAME) kaydı değiştirmek için kullanın. Ayrıca, denetleyin veya şirket DNS ayarlarını split-brain DNS yapılandırma uygulandığında, göz önünde bulundurun. DNS kayıtlarını yönetme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
DNS kayıtlarını yönetme
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Çözünürlük 5: Internet Explorer'ı çoklu oturum açma (SSO) için bir AD FS istemcisi olarak ayarlayın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
AD FS erişim için Internet Explorer'ı ayarlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2535227 Federasyon kullanıcısından, beklenmedik bir şekilde Office 365 kaynağa eriştiğinizde kimlik bilgilerini girmesi istenir
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

DAHA FAZLA BİLGİ

Bir ağ korumak için AD FS kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma kullanır. Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma, saldırgan istemcinin kimlik bilgilerini yakalar ve bunları sunucuya iletir man-in--middle saldırıları önlemeye yardımcı olabilir. Bu tür saldırılara karşı koruma kanal bağlama Works (CBT) kullanılarak gerçekleştirilebilir. CBT gerekli, izin veya istemcilerle iletişim oluşturulduğunda sunucu tarafından gerekli değildir.

Bu ayar ExtendedProtectionTokenCheck AD FS federasyon sunucusu tarafından desteklenen kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma düzeyini belirtir. Bunlar, bu ayar için kullanılabilir değerler şunlardır:
 • Gerektirir: tam olarak sıkı bir sunucudur. Genişletilmiş Koruma uygulanır.
 • İzin ver: Bu varsayılan ayardır. Kısmen sıkı sunucudur. Bu özelliği desteklemek için değiştirilen ilgili sistemler için genişletilmiş koruma uygulanır.
 • Hiçbiri: server bu güvenlik açığından etkilenir. Genişletilmiş Koruma zorlanamaz.
Aşağıdaki tablolar, üç işletim sistemleri ve tarayıcılar, AD FS IIS'le kullanılabilen farklı genişletilmiş koruma seçeneklere bağlı olarak kimlik doğrulaması nasıl çalıştığını açıklar.

Not Windows istemci işletim sistemleri, genişletilmiş koruma özelliği etkin biçimde kullanmak için yüklü olan belirli güncelleştirmeleri yüklü olmalıdır. Varsayılan olarak, AD FS'de özellikleri etkinleştirilir. Bu güncelleştirme, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinden kullanılabilir:
968389 numaralı güncelleştirme Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma
Varsayılan olarak, Windows 7, genişletilmiş koruma kullanmak için uygun ikili dosyaları içerir.

Windows 7 (veya uygun şekilde güncelleştirilmiş sürümleri, Windows Vista veya Windows XP)
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Ayarıİsteİzin ver (varsayılan)Yok
Windows iletişim
Foundation (WCF) istemci (tüm bitiş)
WorksWorksWorks
Internet Explorer 8WorksWorksWorks
Firefox 3.6BaşarısızBaşarısızWorks
Safari 4.0.4BaşarısızBaşarısızWorks
Windows Vista uygun güncelleştirmeler olmadan
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Ayarıİsteİzin ver (varsayılan)Yok
WCF istemcisi (tüm bitiş)BaşarısızWorksWorks
Internet Explorer 8WorksWorksWorks
Firefox 3.6BaşarısızWorks Works
Safari 4.0.4BaşarısızWorks Works
Uygun güncelleştirmeler olmadan Windows XP
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Ayarıİsteİzin ver (varsayılan)Yok
Internet Explorer 8WorksWorksWorks
Firefox 3.6BaşarısızWorks Works
Safari 4.0.4BaşarısızWorks Works
Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft kaynaklarına bakın:
968389 numaralı güncelleştirme Kimlik doğrulaması için genişletilmiş koruma
AD FS 2.0 için Gelişmiş Seçenekleri yapılandırma
Set-ADFSProperties cmdlet'i hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Set-ADFSProperties

Video: Office 365 bir kimlik kullanarak oturum açma hesabı federe kimlik bilgisi döngü ister

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video1
UUID =206faa92-f769-445d-8cd6-0c3f45a0ecc3 VideoUrl =http://aka.MS/wqsfve
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video2

Video: Federasyon kullanıcılarına sürekli istendiğinde kimlik bilgilerini ve olamaz oturum Office 365 olan

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video1
UUID =3add2284-c878-46f8-881c-ba6c8bb6286a VideoUrl =http://aka.MS/lifluf
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video2

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu Web sitesi veya Azure Active Directory forumları .

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft açık veya örtük performansı veya güvenilirliği bu ürünleri hakkında hiçbir garanti vermez

Özellikler

Makale numarası: 2461628 - Last Review: 21 Haziran 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 21.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Office 365 Identity Management
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2461628 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2461628

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com