XADM: Odstraněná pro servery Exchange, existují v adresáři složky webu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246253 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Složky webu budou odstraněny pro Exchange Server weby, které existují v adresáři. Servery se jedná o problém pravděpodobně zasílání zpráv klienty, kteří mají potíže přístupu offline adresáře pro určité weby v Exchange Server organizace a Schedule+ volných a zaneprázdněných informace.

Uživatelům může zobrazit zpráva podobná následující:
Nelze aktualizovat veřejná data o volném čase. Obsah této veřejné složky jsou nyní k dispozici. Buď je počítač Microsoft Exchange Server obsluhující veřejnou složku dolů nebo veřejné složky nebyl byl replikován na tomto webu. Obraťte se na správce.
Nebo
Došlo k chybě při otevírání Microsoft Exchange souborů adresáře offline na Microsoft Exchange Server. Obraťte se na správce.
Pokud diagnostické protokolování úrovně jsou u Složky webu replikace v úložiště veřejných informací zapnuto maximální, může zobrazit při spuštění úložiště informací události podobné následujícím:
ID události: 3051
Zdroj: MSExchangeIS Public
Typ: informace
Kategorie: Složky Site Replication
Popis: Nepoužívané webu složka (1b4-7) NON_IPM_SUBTREE\SCHEDULE + zdarma BUSY\EX: / o = ORGANIZACE/ou = SITE-NAME byl odstraněn.
- a -
ID události: 3051
Zdroj: MSExchangeIS Public
Typ: informace
Kategorie: Složky Site Replication
Popis: Nepoužívané webu složka (1b4-8) NON_IPM_SUBTREE\OFFLINE odkaz BOOK\EX: / o = ORGANIZACE/ou = SITE-NAME byl odstraněn.

Příčina

Proces v rámci úložiště informací porovnává seřazený seznam webů Exchange Server (získané z adresáře) seřazený seznam webů Exchange Server přítomen úložiště veřejných informací (získána pomocí dotazu úložiště informací). Tyto dva seznamy nejsou seřazeny podle stejné řetězec operace porovnání výsledků dva seznamy, které se mírně liší (obvykle rozdíl které ovlivňuje weby s speciální znaky, například znak pomlčku).

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Poznámka: při spuštění této verze úložiště informací databází úložiště informací jsou automaticky inovovány na nový formát. Po inovaci databáze můžete obnovit předchozí verzi souboru Store.exe na serveru, ale pouze pokud je verze 5.5.2651.32 nebo novější. Pokud obnovíte soubor Store.exe starší než verze 5.5.2651.32 po upgradu databáze, které již nejsou možné spustit úložiště informací. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
244976XADM: ID události 1005 a 1197 při spuštění úložiště informací

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 246253 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB246253 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246253

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com