XADM: site klasörleri dizinde var olan Exchange siteleri için Silinmiş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 246253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dizinde varolan bir Exchange Server siteleri için site klasörlerinin silinir. Bu sorunla karşılaşan sunucuları, ileti Schedule+ Serbest ve meşgul bilgileri ve Exchange Server kuruluştaki belirli siteler için çevrimdışı adres defteri erişirken sorunlarla olan istemcileri olabilir.

Kullanıcılar, aşağıdakine benzer bir ileti alabilirsiniz:
Ortak serbest/meşgul verileri güncelleştirilemiyor. Bu ortak klasörün içeriği şu anda kullanılamıyor. Bu ortak klasöre hizmet veren Microsoft Exchange Server bilgisayarı kapalı ya da ortak klasör bu siteye çoğaltılmamıştır. Yöneticinize başvurun.
-VEYA-
Microsoft Exchange sunucusunda Microsoft Exchange çevrimdışı adres defteri dosyaları açılırken bir hata oluştu. Yöneticinize başvurun.
Çoğaltma için site klasörleri Ortak bilgi deposu için Tanılama günlük kaydını düzey için en fazla açık olduğundan, bilgi deposu başlattığınızda, aşağıdakine benzer olaylar görebilirsiniz:
Olay KIMLIĞI: 3051
Kaynağı: Msexchangeıs genel
Türü: bilgi
Kategori: Çoğaltma için site klasörleri
Açıklama: Kullanılmayan site klasörü (1b4-7) NON_IPM_SUBTREE\SCHEDULE + ücretsiz BUSY\EX: / o KURULUş/ou = = SITE AD silindi.
-ve-
Olay KIMLIĞI: 3051
Kaynağı: Msexchangeıs genel
Türü: bilgi
Kategori: Çoğaltma için site klasörleri
Açıklama: Kullanılmayan site klasörü (1b4-8) NON_IPM_SUBTREE\OFFLINE ADRES BOOK\EX: / o KURULUş/ou = = SITE AD silindi.

Neden

Bir işlem içinde bilgi deposu için Exchange Server siteleri (bilgi deposu için bir sorgu tarafından alınan) genel bir bilgi deposunda mevcut sıralı bir listesini, Exchange Server siteleri (dizinden alınan) sıralı listesini karşılaştırır. Biraz farklı iki listelerinde neden aynı dize karşılaştırma işlemi tarafından bu iki liste sıralanır (tire karakteri gibi özel karakterler içeren siteleri etkiler, genellikle bir fark).

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Not: Bu sürüm bilgi deposunun başlattığınızda, yeni bir biçime bilgi deposu veritabanlarının otomatik olarak yükseltilir. Veritabanlarının yükselttikten sonra ancak <a1>Sürüm</a1> 5.5.2651.32 ise yalnızca ya da daha sonra sunucuda Store.exe dosyasının önceki bir sürümünü geri yükleyebilirsiniz. Veritabanı yükseltildikten sonra bir Store.exe dosya 5.5.2651.32 öncesi geri yüklerseniz, bilgi deposu başlatmaya başlatamama. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
244976XADM: Olay KIMLIĞI 1197 ve 1005 ne zaman bilgi deposu başlatılıyor

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 246253 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical KB246253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:246253

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com