Požadavky pro správnou funkci tiskárny Pruner služby Directory v rozlehlé

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246269 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Každý web v rozlehlé síti Pruner tiskárny pracovat v podniku a povolit pro úklid osamocené front v Nespravovaná základ musí mít alespoň jeden řadič domény se systémem zařazovací (Spoolsv.exe).

Poznámka: Pokud web nemá řadič domény, můžete přidat web do řadiče domény v jiné síti. Chcete-li to provést, postupujte takto řadiči domény.

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru:
  HKEY_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services\Netlogon\Parameters\
 3. Tento podklíč registru klepněte pravým tlačítkem myši, přejděte na příkaz Nový a klepněte na příkaz Víceřetězcová hodnota.
 4. Do pole Název zadejte SiteCoverage.
 5. Poklepejte na nový podklíč registru SiteCoverage, klepněte na příkaz změnit, zadejte název webu nebo weby, které chcete přidat tento řadič domény v poli Údaj a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Nastavte hodnotu seznamu názvů oddělených mezerami webu.

Další informace

Pokud web nesplňuje tato kritéria, můžete objekty fronty tiskárny osamocené hromadí v adresáři. To snižuje efektivitu možnost "Hledání pro tiskárny" při uživatelé dotaz Active Directory, protože fronty, které již existují v síti jsou obsaženy v seznamu uživatelé vybírat.Další informace o Pruner tiskárny klepnutím na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
246906Pruner tiskárny může vyřadit všechny objekty tiskové fronty na jeho webu
246174Pruner tiskárny nelze odebrat objekty fronty tiskárny ze služby Active Directory

Vlastnosti

ID článku: 246269 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbprint KB246269 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246269

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com