XADM: Nastavení odstraněných doba zadržení zpráv mail v Exchange Server 5.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246283 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek vysvětluje, jak nastavit období uchování Odstraněná položka pro úložišť veřejných a soukromých informací a pro jednotlivé poštovní schránky a veřejné složky v Microsoft Exchange Server verze 5.5.

Další informace

Při nastavení doby uchování pro jednotlivé poštovní schránky nebo jedné veřejné složky nebo pro celý informace úložiště, můžete také určit, žádné položky být odstraněny před úložiště informací je zálohována.

Při odstranění zprávy Exchange Server označí zprávu pro odstranění, ale také označí jako skryté dokud trvale odstraněna z úložiště informací. Pokud aplikaci Microsoft Outlook verze 8.03 nebo vyšší, pokud se rozhodnete načíst zprávu před jeho doby platnosti uchování klepněte na možnost Obnovení odstraněné položky nabídky v nabídce Nástroje. Položky je potom vizuálně obnoven do složky Doručená pošta a Exchange Server odebere značku pro odstranění.

Určit jak dlouho zachovat položky:
 1. Nastavení retenční periody pro jednotlivé poštovní schránky nebo veřejné složky:

  Poznámka: ve výchozím nastavení období uchování odstraněné položky, které na jednotlivé poštovní schránky ani veřejné složky nastavit přepsání nastavení na úložišti soukromých informací.
  1. V programu Administrator Exchange Server otevřít poštovní schránky (nebo veřejné složky) a klepněte na kartě omezení.
  2. Použít tato hodnota (dny) zadejte číslo příslušného pole.
 2. Nastavení období uchování celého informace privátní nebo veřejné úložiště:
  1. V programu Exchange Administrator klepnutím rozbalte kontejner Server a potom klepněte na tlačítko úložiště informací (veřejné nebo soukromé jako použitelná) musíte nastavit dobu uchování.
  2. Klepněte na kartu Obecné a potom zadejte příslušné číslo v poli čas uchovávání odstraněných položek (dny).

Vlastnosti

ID článku: 246283 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB246283 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246283
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com