XADM: Exchange Server 5. 5'te silinen posta iletisi bekletme saati ayarla

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 246283 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Exchange Server sürüm 5.5 ortak ve özel bilgiler depolar ve tek tek posta kutularının ve ortak klasörler için Silinmiş öğeleri tutma dönemleri ayarlamak açıklar.

Daha fazla bilgi

Tek bir posta kutusu veya tek bir ortak klasör için saklama zamanları ayarlayın ya da tüm bilgi deposunun için de önce hiçbir öğe silinmesini belirtebilirsiniz, bilgi deposu yedeklenir.

Iletiyi sildiğinizde, Exchange Server iletiyi silmek üzere işaretler, ancak bilgi deposundan kalıcı olarak silinene kadar da bu gizli olarak işaretler. Sürüm 8.03 ya da üstü, tutma sona erme zamanı önce bir ileti almaya karar verirken Microsoft Outlook kullanıyorsanız, Araçlar menüsünden Silinmiş Öğe Kurtarma menü seçeneğini tıklatabilirsiniz. Maddenin sonra visibly Gelen Kutusu'na geri yüklenir ve Exchange Server'ı silmek için işareti kaldırır.

Bir öğeyi korumak için ne kadar süreyle belirtmek için <a0></a0>:
 1. Tek bir posta kutusu veya ortak klasör için bir saklama dönemi ayarlamak için <a0></a0>:

  Not: varsayılan olarak, tek tek posta kutularının veya ortak klasörleri ayarladığınız silinmiş öğeleri tutma dönemleri özel bilgi deposunun ayarlarını geçersiz kılar.
  1. Exchange Server Administrator programında, posta kutusu (veya ortak klasör)'nı açın ve sonra sınırlar</a0> sekmesini tıklatın.
  2. Bu değer <a0></a0> (günleri) kullanın uygun bir sayı yazın kutusunu.
 2. Tüm genel veya özel bilgi deposunun için bir saklama dönemi ayarlamak için <a0></a0>:
  1. Exchange Administrator programında,'ı tıklatın Server) kapsayıcısını genişletin ve bilgi deposu (ortak veya özel, uygun olarak) tutma süresini ayarlamak gerekir.
  2. Genel sekmesini tıklatın ve sonra uygun Silinmiş) öğe tutma süresi (gün) kutusuna yazın.

Özellikler

Makale numarası: 246283 - Last Review: 27 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB246283 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:246283
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com