Čekací doba dochází při poslechu line-in záznam v systému Windows 7 během nahrávání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2462986 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při záznamu zvuku ze zdroje v řádku v počítači se systémem Windows 7 vstup, můžete najít polovinu sekundových zpoždění při poslechu přes reproduktory, chcete-li zvuk v průběhu záznamu.

Předpokládejme následující situaci:. Jste hudebník. Připojte sluchátka k počítači a poslouchat hudbu. Potom guitar zapojte do zásuvky pro mikrofon a povolit zvukový výstup mikrofonu, takže můžete spolu s hudbu přehrát. V takovém případě počítač funguje jako směšovač. V počítačích založených na systému Windows 7 výstup mikrofonu zvuk (mikrofonu v) má však polovinu sekundových zpoždění.

Příčina

Tento problém způsobuje nekompatibilitu v ovladače hardwaru. Některé ovladače vystavit zpětné smyčky hardwaru. Kromě toho po vydání systému Windows Vista a Windows 7, některé ovladače nezávislých dodavatelů hardwaru (IHV) již vystavit zpětné smyčky hardwaru.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, požádejte dodavatele zvukovou kartu aktualizujte na nejnovější verzi ovladače nebo požádat o přidání této možnosti zpětné smyčky hardwaru pro ovladač.

Další informace

Máte-li zvukový ovladač a kodek, který poskytuje zpětnou smyčkou hardwaru, zpětné smyčky hardwaru k dispozici naÚrovněna kartě zařízení reproduktory. Pokud máte tuto možnost, pokud jste používali systém Windows XP, nainstalujte ovladač systému Windows XP v systému Windows 7.

Stereofonní směšovač Pokud je ovladač zvuku je vystaven, Stereofonní směšovač je k dispozici. Ve výchozím nastavení je Stereofonní směšovač skryté v systému Windows Vista a Windows 7. Pravým tlačítkem myši Stereofonní směšovač povolit, klepněte v oblasti, otevřete vZáznamKarta zařízení, reproduktory, klepněte na tlačítkoZobrazit zařízení zakázánoKlepněte pravým tlačítkem myšiSměšovač stereoa potom klepněte na položkuPovolit.

Vlastnosti

ID článku: 2462986 - Poslední aktualizace: 23. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt KB2462986 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2462986

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com