Hata 85010013, 8600C2B veya 86000C bir Exchange sunucusuna Windows Phone tabanlı bir aygıt eşitlemeye çalıştığınızda 29

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2464593 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows Phone tabanlı bir aygıt kullanarak Microsoft Exchange Server çalıştıran bir sunucuya bağlandığınızda, eşitleme başarısız olur. Buna ek olarak, aşağıdakilerden birine benzer bir hata iletisi alırsınız:

Hata iletisi 1
Mail.Contoso.com bilgilerinizi eşitlemek için bazı güvenlik ilkeleri zorlanması gerekir. Bir destek sorumlusu veya servis sağlayıcınıza başvurun.

Son x dakika önce çalıştı.

Hata kodu:ErrorCode>

Hata iletisi 2
Mail.Contoso.com bazı güvenlik ilkeleri zorlanması gerekir. İlkeler uygulamak için yeniden eşitlemeyi deneyin. Bu iletiyi görmeye devam ederseniz, bir destek sorumlusu veya servis sağlayıcınıza başvurun.

Son x dakika önce çalıştı.

Hata kodu:ErrorCode>

Bu hata iletileri, yer tutucuErrorCode> Aşağıdaki hata kodlarından birini gösterir:
 • 0x85010013
 • 0x8600C2B
 • 86000C 29


Neden

Windows Phone tabanlı aygıt tamamen zorlayamaz parametreleri kullanan bir Exchange ActiveSync posta kutusu İlkesi uygulanmıştır, bu sorun oluşur.

Aygıtın her parametresi Exchange ActiveSync posta kutusu ilkesinde zorlayamaz olduğunda Exchange istemci erişimi sunucusu bir HTTP durum 449, aygıtla yanıt verir. Geçerli Exchange ActiveSync ilkesinde yerinde iken 449 ile bir HTTP durum her ardışık eşitleme girişimi başarısız olur.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için varolan bir Exchange ActiveSync ilkesini değiştirmek veya yeni bir Exchange ActiveSync ilkesinde oluşturabilir ve böylece ilkenin Windows Phone tabanlı aygıtlar için geçerlidir. Bunu yapmak için aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
 • Yalnızca desteklenen ilke parametreleri uygulamak için varolan Exchange ActiveSync ilkesinde değiştirin.
 • Windows Phone aygıtları uygulayabilirsiniz desteklenen kuralı parametreleri uygulayan yeni Exchange ActiveSync ilkesini oluşturun. Daha sonra bu ilke Windows Phone kullanıcılara atayın.

Pratik Çözüm

Windows Phone 8 tabanlı bir aygıt üzerinde bu sorunu geçici olarak çözmek için provisionable olmayan aygıtları Allow parametresi, Exchange ActiveSync ilkesinde etkinleştirin.

Önemliİzin ver provisionable olmayan aygıtları parametresi aygıtları senkronize sağlar. Hatta aygıt zorlayabilir ilkeleri sunucuda yapılandırılmış Exchange ActiveSync ilke parametreleri eşleşmiyor Bu geçerlidir.

Daha fazla bilgi

Exchange ActiveSync posta kutusu ilkeleri


Aşağıdaki tabloda Windows Phone aygıtlar tarafından desteklenen ilkeleri ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Windows Phone 7 tarafından desteklenen kuralı parametreleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
ParametrelerParametrelerParametreler
PasswordRequiredAllowSimplePasswordDisableIrDA
MinPasswordLengthPasswordExpirationDisableDesktopSync
IdleTimeoutFrequencyValuePasswordHistoryBlockRemoteDesktop
DeviceWipeThresholdDisableRemovableStorageBlockInternetSharing


Windows Phone 8 tarafından desteklenen kuralı parametreleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
ParametrelerParametreler
AllowSimpleDevicePasswordMaxInactivityTimeDeviceLock
AlphanumericDevicePasswordRequiredMinDevicePasswordComplexCharacters
DevicePasswordEnabled MinDevicePasswordLength
DevicePasswordExpirationRequireDeviceEncryption
DevicePasswordHistory RemoteWipe
IrmEnabled AllowNonProvisionableDevices
MaxDevicePasswordFailedAttempts

Not Ayrıca, Microsoft System Center Configuration Manager kullanarak yönetilen aygıtlar EAS policy parametresi AllowStorageCard desteklenir.

Exchange ActiveSync ilkeleri oluşturma veya değiştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitelerine gidin:

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb123783.aspx

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb123783 (v=exchg.141).aspx

http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb123783 (v=exchg.80).aspx


Sık karşılaşılan sorunlar
Microsoft Support sık ActiveSync posta kutusu ilkesi zorlama ile ilgili sorunlar için destek isteklerini alır. Bu sorunların en yaygın nedeni, desteklenmeyen kuralı parametreleri varlığını olur. AllowNonProvisionableDevices parametresi Falseolarak ayarlandığında, dikkate alınması policy parametresi için geçerli bir nedeni olmadıkça kuralı parametreleri aygıt başarıyla hazırlanması zorlanmış olmalıdır.

İlke parametreler listelenir, bu makalenin önceki bölümlerinde desteklenmiyor. İlkeleri ile ilgili sorunları giderirken, varolan ilkeleri göz ardı edemez desteklenmeyen bir parametre varlığını incelenmesi gerekir. Bu, varsayılan ve özel ilkeler içerir. İlkeleri ve bunların zorlama ayrıntılı bir listesini aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sayfasında kullanılabilir:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee200827 (v=exchg.80).aspx
Aşağıdaki örnek geçerli sürümü, Windows Phone 8 ile ilgili bir sorun ayrıntılarını ve bir sonraki güncelleştirmesinde giderilecektir.

Policy parametresi Gerekli şifreleme depolama kartında etkinleştirildiğinde, Windows Phone 8 aygıtlar Aygıt yok SD kart yuvası olsa bile bir SD kart varlığını misreport. Başarısız kaynak ayırma ilkesi zorlama oluşur ve aygıtla eşitlenemez.

MSDN konusuna 2.2.2.51 () göreRequireStorageCardEncryption) hakkında policy parametresi policy parametresi yoksa, ancak çıkarılabilir depolama aygıtı desteklemiyor, parametre yoksayılır ve aygıtla eşitlemek görebilmeniz gerekir.

Bu soruna geçici bir çözüm için Windows Phone 8 aygıtlar için "Çözüm" ve "Geçici çözüm" bölümlerinde açıklanan yöntemleri kullanın.

Referanslar

Windows Phone tarafından desteklenen ilkeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki TechNet Web sitesine gidin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa998357.aspx#WindowsPhone7

Windows Phone aygıt yönetimi ve Windows Phone tarafından desteklenen ilkeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki TechNet Web sitesine gidin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=270085

Windows Phone 7 ve Exchange Server kullanırken göz önüne alınması gerekenler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki TechNet Web sitesine gidin:
http://Social.technet.microsoft.com/Wiki/Contents/articles/Exchange-ActiveSync-Considerations-When-Using-Windows-Phone-7-Clients.aspx


,ActiveSync destekli Exchange Server gözden geçirme ile ilgili sorunları giderme yardımcı aşağıdaki sorunları giderme:
 • Aygıtta bir profili oluşturulamıyor
 • Sunucuya bağlanılamıyor.
 • Posta sorunları
 • Takvim sorunları
 • Aygıt/CA performansını gecikmeleri

Özellikler

Makale numarası: 2464593 - Last Review: 19 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbwp8 kbtshoot kbprb kbmt KB2464593 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2464593

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com