Помилка 85010013, 8600C2B або 86000C 29 при спробі синхронізувати пристрій на базі Windows Phone на сервері Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2464593 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

При підключенні до сервера, який працює під керуванням Microsoft Exchange Server, використовуючи пристрій на базі Windows Phone, синхронізація виходить з ладу. Крім того, з'являється протокол IMAP про помилку, яке нагадує одну з таких дій:

протокол IMAP про помилку 1
Mail.Contoso.com вимагає певних політиками безпеки можуть забезпечуватися перед тим, як ви можете синхронізувати вашу інформацію. Зверніться до підтримки людина або постачальника послуг.

Останній раз спробував x хвилин тому.

Код помилки:код помилки>

протокол IMAP про помилку 2
Mail.Contoso.com вимагає певних політиками безпеки можуть забезпечуватися. Повторіть синхронізацію знову, щоб застосувати політику. Якщо ви постійно бачимо це протокол IMAP, зверніться до підтримки особи або постачальника послуг.

Останній раз спробував x хвилин тому.

Код помилки:код помилки>

У цих повідомлень про помилки, рамкикод помилки> являє собою один з таких кодів помилки:
 • 0x85010013
 • 0x8600C2B
 • 86000C 29


причина

Ця проблема виникає, якщо політики поштової скриньки протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync був реалізований, який використовує параметри на базі Windows Phone пристрій повністю неможливе.

Сервер клієнтського доступу Exchange реагує на пристрій з HTTP статусом з 449, коли пристрій неможливе кожен параметр в рамках політики поштової скриньки протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. Кожна спроба послідовних синхронізації не буде виконана з HTTP статусом з 449 хоча нинішню політику протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync на місці.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, змінити наявні політики протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, або створити нову політику протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, щоб політика застосовується до пристроїв на основі Windows Phone. Для цього виконати одну з таких дій:
 • Змінити наявні політики протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync для застосовуються тільки для підтримуваних політики параметрів.
 • Створити нову політику протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, яка застосовується підтримуваних політики параметри, які Windows Phone пристроїв можна реалізувати. Призначте цю політику до користувачів Windows Phone.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему на основі Windows Phone 8 пристрою, Увімкніть параметр дозволити несумісний пристроїв в політики протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Важливо. Параметр дозволити несумісний пристроїв дозволяє пристроям синхронізуватися. Це вірно, навіть якщо політики, що пристрої можуть застосовувати параметри політики протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, які налаштовано на сервері.

Додаткові відомості

Політики протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync поштової скриньки


У наведених нижче таблицях докладний політики, які підтримує Windows Phone пристроїв.

Параметри політики, які підтримує Windows Phone 7
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПараметрівПараметрівПараметрів
PasswordRequiredAllowSimplePasswordDisableIrDA
MinPasswordLengthPasswordExpirationDisableDesktopSync
IdleTimeoutFrequencyValuePasswordHistoryBlockRemoteDesktop
DeviceWipeThresholdDisableRemovableStorageBlockInternetSharing


Параметри політики, які підтримує Windows Phone 8
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПараметрівПараметрів
AllowSimpleDevicePasswordMaxInactivityTimeDeviceLock
AlphanumericDevicePasswordRequiredMinDevicePasswordComplexCharacters
DevicePasswordEnabled MinDevicePasswordLength
DevicePasswordExpirationRequireDeviceEncryption
DevicePasswordHistory RemoteWipe
IrmEnabled AllowNonProvisionableDevices
MaxDevicePasswordFailedAttempts

Примітка. Крім того, параметр політики EAS AllowStorageCard підтримується коли пристрої вдалося за допомогою Майкрософт система центру Диспетчер конфігурацій.

Відомості про змінення або створювати політику протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync зверніться до наступних веб-сайтів Microsoft TechNet:

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb123783.aspx

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb123783 (v=exchg.141).aspx

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb123783 (v=exchg.80).aspx


Розповсюджені проблеми
Підтримки Microsoft часто отримує підтримку запити на питань про застосування політики ActiveSync поштової скриньки. Найбільш поширеною причиною цих питань є наявність непідтримуваних політики параметрів. Коли параметра AllowNonProvisionableDevices встановлено значення False, параметри політики повинні дотримуватися для пристрою, щоб бути підготовлено успішно, якщо є вагомі причини для параметра політики буде проігноровано.

Підтримується політики параметри перераховані вище в цій статті. Коли ви виправляєте неполадку питань про політику, наявної політики мають бути розглянуті на наявність непідтримуваний параметр, які не можуть бути проігноровані. Це включає в себе за промовчанням і налаштувати політики. Докладний перелік політики та їх виконання доступна на сторінці глобальна мережа Microsoft для розробників (MSDN):
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ee200827 (v=exchg.80).aspx
У наведеному нижче прикладі докладно описано проблему з поточною версією Windows Phone 8 і буде вирішуватися у майбутніх оновлень.

Якщо увімкнено параметр політики Потребують шифрування знімного , Windows Phone 8 пристроїв невірно наявність SD-карти, навіть якщо на пристрої ще немає слот для SD-карта. Застосування політики відбувається, підготовка збій, і пристрій не можна синхронізувати.

Відповідно до теми 2.2.2.51 (MSDNRequireStorageCardEncryption) про параметром політики, якщо для параметра політики присутня, але пристрій не підтримує знімному параметром слід знехтувати та пристрої повинні мати можливість синхронізації.

Щоб вирішити цю проблему, використовувати методи, які згадуються в розділах "Резолюція" і "Обійти" для Windows Phone 8 пристроїв.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про політику, які підтримує Windows Phone зверніться до веб-сайту TechNet:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/aa998357.aspx#WindowsPhone7

Щоб отримати додаткові відомості про керування пристроєм Windows Phone і політики, які підтримує Windows Phone перейдіть до веб-сайту TechNet:
http://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=270085

Щоб отримати додаткові відомості про що слід врахувати при використанні Windows Phone 7 і Exchange Server зверніться до веб-сайту TechNet:
http://Social.TechNet.Microsoft.com/Wiki/Contents/articles/Exchange-ActiveSync-considerations-when-using-Windows-Phone-7-clients.aspx


НаУсунення проблем: ActiveSync з Exchange Server, керуючись Покрокове керівництво допомагає усунути такі проблеми:
 • Не вдалося створити профіль пристрій
 • Не вдалося підключитися до сервера
 • Пошта питань
 • Календарні функції питань
 • Затримки на продуктивність пристрою/CAS

Властивості

Номер статті: 2464593 - Востаннє переглянуто: 20 лютого 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbwp8 kbtshoot kbprb kbmt KB2464593 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2464593

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com