Aplikace Outlook nezpracovává žádosti o schůzku s aktivními pravidly (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246480 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Žádosti o schůzku, změny schůzky a zrušení schůzky nejsou přidány do kalendáře.

Příčina

Aplikace Outlook zpracovává žádosti o schůzku, když je nečinný na krátkou dobu. Pokud existuje pravidlo, které přesune žádost o schůzku do jiné složky, se nezdaří proces záznam této položky v kalendáři.

Jak potíže obejít

Pokud chcete zachovat tento z vyskytují, vytvořit pravidla zachovat tyto položky doručené namísto přesunutí do jiné složky. K tomu vytvořit pravidla, které zahrnují typy formuláře přidružené události.

Vytvořit pět pravidla pokrývat všechny typy formulářů, které jsou přidruženy k události změny a zrušení. Pravidla pracovat správně, musí být první ty, které spustit. Pravidla spustit shora dolů v pořadí jsou uvedeny v dialogovém okně Průvodce pravidly.

Vytvořit pravidla pět výjimka následujícím postupem:
 1. Spusťte a otevřete Doručená.
 2. V aplikaci Microsoft Outlook 2000 a Microsoft Outlook 2002 klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Průvodce pravidly.

  V aplikace Microsoft Office Outlook 2003 klepněte v nabídce Nástroje na příkaz pravidla a oznámení.
 3. V aplikaci Outlook 2000 a Outlook 2002 klepněte na tlačítko Nový. Potom ve skupinovém rámečku Jaký typ pravidla chcete vytvořit?, klepněte na položku Kontrolovat zprávy po jejich příchodu a potom klepněte na tlačítko Další.

  V aplikaci Outlook 2003 klepněte na tlačítko Nový. Potom klepněte na Prázdné pravidlo, klepněte na položku Kontrolovat zprávy po jejich příchodu a potom klepněte na tlačítko Další.
 4. Ve skupinovém rámečku které podmínky chcete kontrolovat?, klepněte na příkaz Vybrat používá formulář název formuláře, klepněte na odkaz název formuláře v dolním podokně a Zvolit formulář, klepněte v seznamu Formulářů aplikace. Klepnutím vyberte následující událost spojená formulářů pomocí jednoho formuláře pro každý z pěti pravidla:
  Přijmout odpověď na schůzku
  Odpověď na schůzku odmítnout
  Zrušení schůzky
  Požadavek na schůzku
  Nezávazná odpověď na schůzku
 5. Klepněte na tlačítko Přidat, klepněte na tlačítko Zavřít a potom klepněte na tlačítko Další.
 6. Ve skupinovém rámečku Chcete se zprávou provést?, klepnutím vyberte přesunout do zadané složky a zastavení zpracování dalších pravidel. Vyberte doručené jako složku a klepněte na tlačítko OK a Další.
 7. V části Přidat výjimky (podle potřeby) není proveďte výběr a potom dokončete klepnutím na tlačítko Dokončit pravidlo. Opakujte tyto kroky, pomocí typu jiný formulář pro každé pravidlo až do dokončení všech pět pravidel. Ujistěte se, že tato pravidla jsou v horní části seznamu Průvodce pravidly, tak, aby jejich spouštění první.

Další informace

Pravidla navržena přesunout zprávy ze složky Doručená pošta do jiných složek, zejména ty, že zprávy přesunout směrováni konkrétně příjemce (nikoli na zprávy k aliasu), může způsobit žádosti o schůzku není mají být automaticky přidány do kalendáře.

Obvykle Pokud je přijata žádost o schůzku ve složce Doručená pošta, nezávazně schůzky bude umístěn v kalendáři dokud žádost o schůzku je rozdány s výběrem přijmout, nezávazně nebo odmítnout. I s toto nastavení bude žádost o schůzku přesunout do jiné složky než Outlook může tento požadavek zpracovat a nezávazně umístit v kalendáři.

Vytváření pravidel proces ve tyto žádosti o schůzku nejprve udržování ve složce Doručená pošta, přidělit čas zpracování pozadí sloužit zprávy ze složky Doručená pošta.

Vlastnosti

ID článku: 246480 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt KB246480 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246480

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com