Kurallar etkinken Outlook toplantı isteklerini işlemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 246480 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Toplantı istekleri, toplantı değişiklikleri ve toplantı iptallerini takviminize eklenir.

Neden

Kısa bir süre boyunca boşta olduğunda, outlook toplantı istekleri işler. Bir toplantı isteği başka bir klasöre taşıyan bir kural varsa, bu maddenin takvimde kaydetmek için işlem başarısız olur.

Pratik Çözüm

Oluşmasını sağlamak için bu öğeleri başka bir klasöre taşımak yerine gelen tutmak için kurallar oluşturun. Bunu yapmak için <a0></a0>, randevu ile ilişkili bir form türlerini içeren bir kural oluşturun.

Tüm randevuları değişiklikleri ve iptallerini ile ilişkili bir form türlerini kapsaması için beş kuralları oluşturun. Düzgün çalışabilmesi için <a0></a0>, kuralları çalıştırmak ve ilk olanlar olması gerekir. Kuralları üstten alta doğru Kural Sihirbazı iletişim kutusunda listelendikleri sırada çalıştırın.

Beş özel kurallar oluşturmak için aşağıdaki adımları kullanın:
 1. Outlook'u başlattınız ve gelen kutusu açın.
 2. Microsoft Outlook 2000 ve Microsoft Outlook 2002'de, Araçlar menüsünden Kural Sihirbazı ' nı tıklatın.

  Microsoft Office Outlook 2003'te, Araçlar menüsünden kurallar ve uyarılar'ı tıklatın.
 3. Outlook 2000 ve Outlook 2002'de, Yeni ' yi tıklatın. Daha sonra altında hangi türde kural oluşturmak istiyorsunuz?ulaştığında iletileri denetle ' yi tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın.

  Outlook 2003'te Yeni ' yi tıklatın. Sonra boş bir kuraldan başla ' yı tıklatın, ulaştığında iletileri denetle ' yi tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
 4. Altında hangi koşulları denetlemek istiyorsunuz?, form adı formunu kullanır ' ı tıklatıp seçin, alt bölmede ve Form Seç <a0>form adı bağlantıyı tıklatın, bir Uygulama formları listesinde tıklatın. Aşağıdaki randevu seçmek için tıklatın, bir formu her beş kurallarınızın kullanan formlar, ilişkili:
  Toplantı yanıtı kabul et
  Reddetme toplantı yanıtı
  Toplantı iptali
  Toplantı isteği
  Belirsiz bir toplantı yanıtı
 5. Ekle ' yi tıklatın, Kapat ' ı tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
 6. Altında ne iletiyle yapmak istiyorsunuz?, belirtilen klasöre taşıyın ve daha fazla kural işlemeyi durdur ' ı seçmek için tıklatın. Gelen Kutusu klasörü olarak seçin ve Tamam ' ı ve ileri ' yi tıklatın.
 7. (Varsa gerekli) özel durumlar Ekle altında değil bir seçim yapın ve sonra da <a2>Kural tamamlamak için son</a2>'ı tıklatın. Tüm beş kuralları tamamlanıncaya kadar her kural için farklı bir form türü kullanarak, bu adımları yineleyin. Böylece, ilk çalıştırma bu kuralları, Kural Sihirbazı listesinin en üstünde bulunduğundan emin olun.

Daha fazla bilgi

Kurallar, iletileri diğer klasörlere, özellikle özellikle (karşıt olarak iletileri bir diğer ad), alıcıya yönlendirilmiş taşıma iletileri toplantı isteklerini otomatik olarak takvime eklenmesine neden olabilir, Gelen Kutusu'ndan taşımak için tasarlanmış.

Bir toplantı isteği Gelen Kutusu'nda alınırsa, toplantı isteği ile kabul et, Reddet veya belirsiz seçerek önceleri kadar genellikle geçici bir toplantı takvimde yerleştirilir. Outlook'un bu isteği işlemek ve takvimde kesin olmayan biçimde yerleştirmek için önce bile bu ayar üzerinde toplantı isteğini başka bir klasöre taşıyın.

Kuralları oluşturmak yoluyla bu toplantı istekleri, bunları gelen kutusunda tutma işlemi, gelen iletilerden üzerinde çalışmak için arka plan işlem zamanı verin.

Özellikler

Makale numarası: 246480 - Last Review: 25 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB246480 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:246480

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com