Odstraňování potíží pomocí úplné protokolování zavedení programu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246509 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Když program zavedeného prostřednictvím Zásady skupiny není správně nainstalována v klientském počítači, souboru protokolu mohou být generována, který zaznamenává kroky součást nasazení aplikací Zásady skupiny úvodní neúspěšné instalace. Tyto informace ve spojení s protokolování z Instalační služba Windows Installer služby mohou být velmi užitečné při určování příčinu problému.

Další informace o povolení protokolování služby Instalační služba Windows Installer klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
223300Jak povolit protokolování Windows 2000 Instalační služba Windows Installer

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Povolení podrobného protokolování nasazení aplikací operací, přidejte následující hodnotu registru v klientském počítači. Odstranit tuto hodnotu po Poradce při potížích se vyhnout snížení výkonu:
Klíč: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Diagnostics

Všimněte si, že budete muset vytvořit klíč Diagnostika.

Hodnota: AppMgmtDebugLevel
Typ: REG_DWORD
Data: 4b
Protokolování soubor s názvem Appmgmt.log a je umístěn ve složce %SystemRoot%\Debug\Usermode v klientském počítači.

Vlastnosti

ID článku: 246509 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo kbsetup KB246509 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246509

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com