Düzeltme: ana bilgisayarı statik ve dinamik mantıksal kullandığında Microsoft Host Integration Server 2006'lu oturum takıldığında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2465846 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2006 ortamında, dinamik tanımını bağımlı mantıksal birimleri (dddlu için) kullanarak bir Anabilgisayara bağlanmak. Host Integration Server Ağ Yönetimi vektör tablosu (nmvt) bir güç kapatma iletisi gönderir. Daha sonra Host Integration Server ana bilgisayara açık bir ileti gönderir. Bundan sonra Host Integration Server hiçbir zaman oturum almak için yeni bir bildirim (etkin slu) iletisi gönderir. Bu nedenle, ana bilgisayarı statik ve dinamik mantıksal birimleri kullanmak üzere yapılandırıldığında, lu oturum kalmış olur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltme yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltmeyi karşıdan yüklenebilir, bir bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

NotEk sorunlar oluşursa veya sorun giderme işlemleri gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not"Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü.

Önkoşullar

Bu düzeltme paketini yüklemek için önkoşul yoktur.

Yeniden başlatma gereksinimleri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin paketi yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin genel sürümü düzeltmeyi yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Tarihler ve saatler için bu dosyaları eşgüdümlü evrensel saat (utc) aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde, tarihi yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinSaat dilimiDenetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde sekmesi.
Microsoft Host Integration Server 2006 32-bit edition için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaatPlatform
SnaServr.exe7.0.4216.0426,32010 Ara 201015: 58x 86
trcservr.exe7.0.4216.0869,20010 Ara 201015: 58x 86
Microsoft Host Integration Server 2006 64-bit edition için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaatPlatform
SnaServr.exe7.0.4216.0707,92010 Ara 201016: 01x 64
trcservr.exe7.0.4216.01,306,44810 Ara 201016: 01x 64

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2465846 - Last Review: 14 Nisan 2011 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2006 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2465846 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2465846

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com