Windows 95 nepodporuje pevné disky delších než 32 GB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246818 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pevné disky a jiné médium, které jsou větší než 32 gigabajtů (GB) v velikost nejsou podporovány v žádné verzi systému Windows 95.

Další informace

Pevné disky a jiná média větší než 32 GB velikost nebyly Windows 95 a následné Windows 95 OEM Service Release byly vyvinuty chvíli k dispozici. Změny nutné k podpoře média větší než 32 GB v systému Windows 95 by vyžadovat architektonický změny na těchto platformách nemůže být podporováno. Microsoft Windows 98 nepodporuje pevné disky IDE větší než 32 GB velikost, pokud je použita oprava hotfix dokumentována v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
243450Chyby ScanDisk na pevné disky IDE delších než 32 GB
Společnost Microsoft doporučuje zákazníkům, kteří chtějí používat média větší než 32 GB velikost upgrade na systém Microsoft Windows 98 nebo Microsoft Windows NT.

Vlastnosti

ID článku: 246818 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbdiskmemory kbenv kbinfo KB246818 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246818
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com