Windows 95 32 GB'DEN büyük sabit diskler desteği Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 246818 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Sabit diskleri ve diğer ortam boyutu 32 gigabayt (GB) büyük olan Windows 95'in herhangi bir sürümünde desteklenmiyor.

Daha fazla bilgi

Windows 95 ve sonraki Windows 95 OEM Service yayımları için geliştirilen bir anda, sabit diskleri ve diğer ortam boyutu 32 GB'den büyük kullanılabilir değildi. Windows 95'te 32 GB'DAN daha büyük bir ortam desteklemek için gereken değişiklikler bu platformlarda desteklenen mimari değişiklikleri gerektirecektir. Microsoft Windows 98, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinde belgelenen düzeltmeyi uyguladığınızda, 32 GB'den daha büyük boyutta, bir IDE sabit diskleri desteklemiyor:
24345032 GB'DEN büyük IDE sabit disklerde ScanDisk hataları
Microsoft ortam 32 GB'DAN büyük müşteriler için istediğiniz boyutu yükseltme için Microsoft Windows 98 veya Microsoft Windows NT kullanmanızı önerir.

Özellikler

Makale numarası: 246818 - Last Review: 15 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdiskmemory kbenv kbinfo KB246818 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:246818
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com