Pruner tiskárny může vyřadit všechny objekty fronty tisk na jeho webu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 246906 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Všechny publikované pomocí tiskových serverů na stejném webu jako řadič dané domény (DC) může být rozpoznána jako objekty tisková fronta není k dispozici jejich synchronní kopie a odstraněna, přestože odpovídající tiskárny jsou k dispozici v doméně.

V tomto případě zapíše tiskárny Pruner systémové události pro každý objekt tiskové fronty, který je rozpoznán jako oddělen. To lze shromažďovat rychle pro weby s velkým počtem publikované tiskové fronty. Pokud jsou na webu mnoho publikované tiskárny, může se stanou protokolu událostí systému vyplněna události Pruner tiskárny.

Příčina

Zjistí Pruner tiskárny není k dispozici jejich synchronní, že daný objekt tisková fronta je kopie kontaktovat tiskový server a porovnání objekt tiskárny k objektu Active Directory tiskové fronty. Protože tiskárny Pruner spuštěna pouze na řadiče domény, pokud řadič je převzata vypnout v síti, je tiskárna Pruner nelze kontaktovat tiskové servery a značky všechny publikované tiskárny jako není k dispozici jejich synchronní právě kopie. Ve výchozím nastavení tiskárny Pruner odstraní osamocené tiskárny po kontrole třikrát, čeká na osm hodin mezi kontrolami. Proto standardně domény musel odebrán ze sítě a spustit nepřetržitě pro nejméně 24 hodin před PrintQueues objekty odstraněny.

Poznámka: nesprávné konfiguraci Domain Name Server (DNS) nebo směrovače může způsobit DC nebude moci najít tiskových serverů a toto chování.

Řešení

Zabránit vyřazování nesprávné tiskárny, zatímco domény odebrán ze sítě, použijte některou z následujících metod:
  • Před odebráním domény ze sítě pro interval delší než Interval vyřazování Directory a Adresář vyřazování opakovat období, nastavte Interval vyřazování Directory hodnotu nikdy. Tyto zásady jsou umístěny v Zásady skupiny editoru pod Computer Configuration\Administrative Templates\Printers.
  • Zastavení služby zařazování na řadič domény.
Můžete také povolit tiskárny vyřazeny a nastavit stav Publikováno Kontrola zásad pro konkrétní (nebo všechny) tiskových serverů v doméně. Tato zásada způsobí zařazovací služba Tiskový server pravidelně ověřte, zda existují publikované tiskárny ve službě Active Directory. Ve výchozím nastavení ověří služba zařazování stavu publikované tiskárny pouze při spuštění.

Zkontrolovat stav Publikováno zásad měli použít pouze v případě, jsou síťové výpadky běžné, protože rozšířených použití této zásady v mnoha počítačích v doméně (která jsou neustále kontrola publikace stav jejich objekty tiskové fronty ve službě Active Directory), můžete nepříznivě ovlivnit výkon sítě. Společnost Microsoft doporučuje nastavit tuto zásadu na hlavní výroby tiskové servery.

Občasného výpadky zahrnující řadičů domény, které poslední přes 24 hodin a ponechejte počítač zapnutý trvání výpadek Microsoft doporučuje zařazování zastavení služby na řadiče domény.

Další informace

Další informace o použití zásady řízení tiskárny a tiskárnu Pruner Active Directory klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
234270Pomocí zásad skupiny k řízení tiskárny ve službě Active Directory

Vlastnosti

ID článku: 246906 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb KB246906 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:246906

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com