Úsporný režim není v možnostech vypnutí v počítači IBM ThinkPad 380XD s povoleným vylepšeným řízením spotřeby (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247238 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití IBM ThinkPad 380XD přenosný počítač se systémem Microsoft Windows 2000 Professional a povolit řízení spotřeby (APM), která je obvykle automaticky povolena, nezobrazí se možnost úsporného v dialogového okna Ukončit.

Řešení

Tomuto chování můžete předejít pomocí následujících kroků:

  1. V Ovládacích panelech poklepejte na panel Možnosti napájení, klepněte na kartu APM a zrušte zaškrtnutí políčka Povolit Advanced Power Management podpory.
  2. Restartujte počítač.
  3. V Ovládacích panelech poklepejte na panel Možnosti napájení, klepněte na kartu APM a klepnutím zaškrtněte políčko Povolit Advanced Power Management podpory.
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 247238 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247238 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247238

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com