IBM ThinkPad 380XD'de APM Etkinleştirildiğinde Kapatma Ekranında Bekleme Seçeneği Görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 247238 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir IBM ThinkPad taşınabilir bilgisayar ve Microsoft Windows 2000 Professional çalıştıran 380XD etkinleştirmek genelde otomatik olarak etkinleştirilir, Gelişmiş Güç Yönetimi (APM) kullanılırken bekleme seçeneği Windows'u Kapat iletişim kutusunda görünmüyor.

Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için:

  1. Denetim Masası'ndaki Güç seçenekleri ' ni çift tıklatın, APM</a0> sekmesini tıklatın ve sonra <a0>Gelişmiş Güç Yönetimi desteğini etkinleştir</a0> onay kutusunu temizlemek için tıklatın.
  2. Bilgisayarı yeniden başlatın.
  3. Denetim Masası ' nda Güç seçenekleri ' ni çift tıklatın, APM</a0> sekmesini tıklatın ve ardından <a0>Gelişmiş Güç Yönetimi desteğini etkinleştir</a0> onay kutusunu seçin.
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 247238 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247238 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:247238

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com