XADM: Úložiště informací bezobslužném neklesne zprávy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247255 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zprávy se zobrazují správně doručeny, ale jsou při agent přenosu zpráv (MTA) není spuštěna nebo úložiště informací ztratí relace MTA bezobslužně odstraněny podle úložiště informací. V klientovi se zpráva zobrazí správně doručit, protože zpráva opustí neuplyne a se zobrazí ve složce.

Příčina

Tento problém byl zaveden při řešení problém popsaný v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
235455XCON: V implementaci Blind kopírovat X.400 úprav
Relace MTA není k dispozici z důvodu nedostatečných prostředků MTA nebo protože je aktuálně zastavena služby MTA, počet příjemců MTA nesprávně nastaven na nulu. To způsobí, že zprávy odstraněny z fronty v úložišti informací.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Poznámka: při spuštění této verze úložiště informací databází úložiště informací jsou automaticky inovovány na nový formát. Po inovaci databáze můžete obnovit předchozí verzi souboru Store.exe na serveru, ale pouze pokud je verze 5.5.2651.32 nebo novější. Pokud obnovíte soubor Store.exe starší než verze 5.5.2651.32 po upgradu databáze, které již nejsou možné spustit úložiště informací. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
244976XADM: ID události 1005 a 1197 při spuštění úložiště informací

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5 SP3. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Další informace

Tento problém nastane za následujících podmínek:
  • Pokud zprávu je psaní vypnout z úložiště informací MTA (oprava úložiště straně informace).
  • Pokud je MTA také spuštěna.
  • Pokud systém je pod zátěžové.
Tento problém není žádným způsobem související zprávy skrytou kopii (skrytá), ačkoli byla zavedena problém při úpravě chování zprávy skrytá.

Poznámka: Tento problém na vyhrazené zpráva přepínače nedochází (Pokud zprávy nikdy dosáhne úložiště informací). Neovlivní odchozí pošty sítě Internet (nikdy dosáhne MTA), ale je příchozí poštu Internetu (protože ji spouští prostřednictvím úložiště informací převodu obsahu).

Vlastnosti

ID článku: 247255 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB247255 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247255

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com