XADM: Bilgi deposu sessizce iletileri keser.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 247255 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Düzgün teslim edilecek iletiler görünür sessizce bilgi deposu tarafından ileti aktarım aracısı (MTA) başlatılmadığından veya bilgi deposu için MTA oturum kaybettiğinde silinir, ancak. Istemci, ileti giden bırakır ve Gönderilmiş Öğeler klasöründe görünür olur çünkü düzgün teslim edilecek ileti görüntülenir.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinde anlatılan sorun giderme, başlanan:
235455XCON: X.400 görmeden Kopyala uygulamasında değiştirme
MTA alıcı sayısı, hatalı bir MTA oturumu MTA içinde yetersiz kaynak nedeniyle kullanılamıyorsa veya MTA hizmeti durdurulmuş olduğundan, sıfır olarak ayarlanır. Bu ileti, bilgi deposundaki kuyruğundan silinmesine neden olur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Not: Bu sürüm bilgi deposunun başlattığınızda, yeni bir biçime bilgi deposu veritabanlarının otomatik olarak yükseltilir. Veritabanlarının yükselttikten sonra ancak <a1>Sürüm</a1> 5.5.2651.32 ise yalnızca ya da daha sonra sunucuda Store.exe dosyasının önceki bir sürümünü geri yükleyebilirsiniz. Veritabanı yükseltildikten sonra bir Store.exe dosya 5.5.2651.32 öncesi geri yüklerseniz, bilgi deposu başlatmaya başlatamama. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
244976XADM: Olay KIMLIĞI 1197 ve 1005 ne zaman bilgi deposu başlatılıyor

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server sürüm 5.5 SP3 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, aşağıdaki durumlarda oluşur:
  • Ileti kapalı bilgi deposundan MTA (bilgi deposunda tarafı düzeltme) için el.
  • MTA de çalıştırıyorsa.
  • Yük altında sistemse.
Sorunun gizli iletisinin davranışını değiştirme sırasında kullanılmaya başlanan bu sorunun gizli (gizli) iletileri için ilgili herhangi bir şekilde değildir.

Not: (ileti hiçbir bilgi deposu ulaşırsa) ayrılmış ileti anahtarlarla ilgili bu sorun oluşmaz. Giden ınternet postası etkilenmez (hiçbir zaman MTA'ı ulaştığında) değil (Bu bilgi deposu için içerik dönüşümü ile çalıştığı için) gelen ınternet postası.

Özellikler

Makale numarası: 247255 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical KB247255 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:247255

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com