Počítače bez baterií nemají možnost úsporného režimu vylepšeného řízení spotřeby (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247290 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci systému Microsoft Windows 2000 Professional na starší přenosný počítač, který provede nebude mít baterie a povolit rozšířené řízení spotřeby (APM) v počítači neexistuje možnost úsporného v dialogového okna Ukončit.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože Ačkoli systém Windows 2000 podporuje především Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) standardní, zahrnuje také APM podporují inovace starší, než batteried přenosné počítače na systém Windows 2000. Takové počítače můžete využít výhod funkce APM 'napájení vypnutí'. ACPI, který poskytuje funkce správy napájení úplnou podporu novější přenosných počítačů.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 247290 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247290 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247290

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com