Pili Olmayan Bilgisayarlarda APM Bekleme Seçeneği Eksik

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 247290 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Değil bir pil, ve sonra da bilgisayarda güç yönetimi (APM) etkinleştirme eski bir taşınabilir bilgisayarda Microsoft Windows 2000 Professional'ı yüklediğinizde, Windows'u Kapat iletişim kutusunda bekleme seçeneği yoktur.

Neden

Bu davranış, Windows 2000 Gelişmiş Yapılandırma ve Güç Arabirimi (ACPI) standart birincil desteklemesine rağmen bunu da APM Eski, taşınabilir batteried olmayan bilgisayarlara Windows 2000 Yükseltme'yi desteklemek için içerdiğinden oluşur. Bu bilgisayarlar 'güç kapatma' APM özelliği ' yararlanabilirsiniz. Yeni taşınabilir bilgisayarlarda tam güç yönetimi özelliğini sağlayan bilgisayarınızda ACPI desteği.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 247290 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247290 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:247290

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com