Popis odstraňování nastavení pro vlastnosti systému souborů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247485 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje odstraňování potíží nastavení, které jsou k dispozici na kartě Poradce při potížích v dialogovém okně Vlastnosti systému souborů.

Chcete-li zobrazit nebo změnit nastavení, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Vlastnosti, klepněte na kartu Výkon, klepněte na položku Systém souborů a klepněte na kartu odstraňování potíží.

Další informace

 • Zakázat nové sdílení souborů a sémantiku uzamčení

  Toto nastavení řídí mechanismy uzamčení souborů v systému Windows. Toto nastavení zakázat, pouze pokud aktuálně nastanou problémy s určitými programy.
 • Zakázat dlouhý název uchovávání staré programy

  Windows obvykle zachová dlouhé názvy souborů, které k nim starší programy. Tuto funkci můžete zakázat, pokud dochází k dlouhé název chyby s starší program.
 • Zakázat pevný disk chráněný režim přerušení zpracování

  Tento přepínač umožňuje systému Windows ukončit přerušení z řadiče pevného disku vynechání ROM rutina, která zpracovává tyto přerušení. Některé pevné disky mohou vyžadovat toto nastavení být zakázáno pro přerušení správně zpracována. Pokud toto nastavení zakázáno, PŘESTANE rutina zpracovává zdrojem přerušení.
 • Zakázat synchronní vyrovnávací paměti potvrzení

  Toto nastavení spravuje volání funkce API svěření soubor vrátit okamžitě bez kontroly, pokud byla data správně zapsány do jednotky. Ve výchozím nastavení používá systém Windows potvrzení synchronní vyrovnávací paměti. Můžete změnit toto nastavení Povolit potvrzení asynchronní vyrovnávací paměti pro programy, které tuto funkci potřebovat.
 • Zakažte všechny ovladače disků pro chráněný režim 32bitové

  Toto nastavení určuje, zda je prováděna přístup na pevný disk s ovladači pro chráněný režim systému Windows nebo ovladače pro reálný režim a BIOS rutiny. Pokud dochází jednotky vstupu a výstupu (I/O) chyby povolení tohoto nastavení může být možné řešení a mohou pomoci zjistit, pokud ovladače pro chráněný režim 32bitové nepracují správně.
 • Zakázat zpožděný zápis pro všechny jednotky

  Zápis za ukládání do mezipaměti systému Windows používán k zápisu dat na pevné disky. Zajišťuje vyšší výkon, ale také znamená, že v případě z potíží systému existuje možnost dat lze není zcela zapisovat na disk Pokud potřebujete zkontrolujte, zda data zapsána na disk, můžete použít toto nastavení Zakázat ukládání do mezipaměti funkce zápisu na pozadí.
 • Windows Millennium Edition (ME) pouze:

  Zakázání obnovení systému

Vlastnosti

ID článku: 247485 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdiskmemory kbenv kbinfo KB247485 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247485

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com