Nedostatečný výkon s Catalyst 2948G LAN Switch

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247609 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud ručně vybrat rychlost a duplexní režim na přepínač Cisco Systems Catalyst 2948G multi-layer místní sítě (LAN) může dojít k výkonu pomalé sítě s počítači se systémem Microsoft Windows 2000.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit ručně nastavit přepínače do určitých rychlost nebo duplexní režim, ručně nakonfigurovat síťový adaptér používat stejné nastavení.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Při ruční nastavení Catalyst 2948G na 10 Full 10 polovina, 100 poloviční úplné nebo 100 automaticky zakázat automatickou detekcí NWAY duplexního režimu. Pokud síťový adaptér je nastaven automatický rychlost/Auto duplexní, nemůže rozpoznat síťový adaptér duplexní režim přepínač a proto výchozí polovina duplexní 10.

Vlastnosti

ID článku: 247609 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247609 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247609

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com