Catalyst 2948G LAN anahtarı ile düşük performans

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 247609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Hız ve çift yönlü bir Cisco Systems Catalyst 2948G multi-layer yerel ağ (LAN) anahtarı modunu el ile seçtiğinizde, Microsoft Windows 2000 tabanlı bir bilgisayarın yavaş ağ performansı da karşılaşabilirsiniz.

Çözüm

Belirli bir hızı veya çift yönlü mod için anahtarını el ile ayarlarsanız, bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aynı ayarları kullanmak için ağ bağdaştırıcısını elle yapılandırın.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

El ile Catalyst 2948G 10 tam, 10, yarısı ayarlamanız, 100 tam veya 100 yarım çift yönlü modu NWAY autodetection otomatik olarak devre dışı. Ağ bağdaştırıcısının, ağ bağdaştırıcısını otomatik hızı/otomatik olarak çift yönlü olarak ayarlandığında, anahtar ve bu nedenle varsayılan değeri 10 yarım çift yönlü çift yönlü modu algılayamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 247609 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB247609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:247609

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com