Chybová zpráva: 403.2 Zakázáno: zakázán přístup čtení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247677 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při připojování Internetová informační služba (IIS) 5.0 webu, uživatel může zobrazit následující chybová zpráva:
403.2 Zakázána: Zakázán přístup čtení

Příčina

Tato chyba může být způsobeno číslo věci, ale jsou následující většinu běžných:
  • Prostředek získáván nemá přístup pro čtení nastavit (prostřednictvím služby IIS). Adresář SKRIPTŮ například nemá přístup pro čtení ve výchozím nastavení.
  • Zadaný výchozí dokument není správná, nebo výchozí dokument neexistuje. Například výchozí dokument může být nastavena default.htm, ale jeden ukládaným webové aplikace publisher je index.htm. Pokud soubor s názvem default.htm, není na tomto webu, dojde k této chybové zprávě.
  • Procházení adresářů povoleno při by měla být. Pokud máte například webový server nakonfigurován zobrazit výpis adresáře (všechny soubory v přístupu k prostoru název) a procházení adresářů není povoleno, k této chybě dochází.

Řešení

Ujistěte se, zda je na serveru nebo adresáře, kde jsou uživatelé procházení souborů povolen přístup pro čtení. Pokud procházení adresáře má být použit (pro seznam souborů), je nutné jej zadat na vlastnosti tohoto adresáře nebo serveru (výchozí dokument by nemělo být použito zabránit jiné problémy, pokud se jedná o tento případ).

Vlastnosti

ID článku: 247677 - Poslední aktualizace: 21. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbprod2web KB247677 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247677
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com