Tõrketeade: 403,2 keelatud: Loe juurdepääs keelatud

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 247677
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Kui ühendate Internet Information Services (IIS) 5.0 veebisaiti, kasutaja võidakse kuvada järgmine tõrketeade:
403,2 Keelatud: Loe juurdepääs keelatud

Põhjus

See tõrge võib olla põhjustatud paljudest asjadest, kuid järgnev on kõige levinumad:
  • Pöördunud ressurss olema lugemisõigus, seadistada (IIS). Näiteks ei ole SKRIPTE kataloogi lugemisõigus vaikimisi.
  • Nimetatud dokumendi pole õiged, või vaikimisi dokumenti pole olemas. Näiteks vaikimisi dokumendis võib olla seatud Default.htm, kuid üks, mis on üles laadinud Web Kirjastaja on Index.htm. Kui fail nimega Default.htm ei ole veebilehel, selle tõrketeate põhjus.
  • Kataloogi sirvimiseks pole lubatud, kui see peaks olema. Näiteks kui teil on veebisaidi konfigureeritud kuvama kataloogis (kõik failid avate nimi ruumi) ja kataloogi sirvimiseks pole lubatud, selle tõrketeate põhjus.

Lahendus

Kindlasti, et loe juurdepääs on lubatud saidile või kataloog, kus kasutajad on failide sirvimise. Kui kataloogi sirvimine tuleks kasutada (failide loendi), siis see peab olema määratud omaduste kohta selle kausta või saidi (vaikimisi dokumendi ei kasutataks muid probleeme vältida, kui see nii on).

Atribuudid

Artikli ID: 247677 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Märksõnad: 
kbprb kbprod2web kbmt KB247677 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 247677
Endine KB-sisust loobumine
See artikkel käsitleb selliseid tooteid, millele Microsoft enam tugiteenuseid ei paku. Seetõttu esitatakse selle artikli teave ?olemasoleval kujul? ja edaspidi seda ei värskendata.

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com