XCLN: Čtení oznámení přijatých prostřednictvím připojení k X.400 není zobrazit nahoru v aplikaci Outlook karta sledování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247761 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Obdržíte oznámení pro čtení a nelze číst (RN/typ NRN) prostřednictvím připojení pomocí protokolu X.400 (žádné nastavení specifické pro Exchange Server), se nezobrazuje na kartě Sledování odeslaných zpráv v aplikaci Outlook.

Příčina

Aplikace Outlook používá vlastnost PR_REPORT_TAG ke koordinaci RN/typ NRN s původní zprávou odeslanou do složky Odeslaná pošta. Tato vlastnost není nastavena při RN/typ NRN zpracován úložiště informací. Jako výsledek aplikace Outlook nemůže najít původní zprávu k přidání informací na kartě Sledování.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
Následující soubory jsou k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny tohoto souboru.

Poznámka: při spuštění této verze úložiště informací do nového formátu budou automaticky inovovány databází úložiště informací. Po upgradu databáze můžete obnovit starší verzi souboru Store.exe na serveru, ale pouze pokud je verze 5.5.2651.32 nebo novější. Po obnovení souboru Store.exe starší než verze 5.5.2651.32 po upgradu databáze, které již nejsou možné spustit úložiště informací. Další informace získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
244976XADM: ID události 1197 a 1005 při spuštění služby Information Store

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5, 5.5 SP1 5.5 SP2, 5.5 SP3. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 247761 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 2
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB247761 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247761

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com