16 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2477743 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

16 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici. Tento článek popisuje opravy hotfix a aktualizace, které jsou zahrnuty v této kumulativní aktualizaci. Tato kumulativní aktualizace je k dispozici pro všechny jazyky, které jsou podporovány v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Další informace

Vytvořit názvy souboru a číslo této kumulativní aktualizace

Je číslo sestavení balíčků kumulativních aktualizací pro server Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook a pro směrovač e-mailů aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0


Názvy souborů pro 32bitové verze balíčků kumulativních aktualizací jsou následující:
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-Server -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-Client -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-směrovače -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-DMClient -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-SRS -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-i386-MUI -Id_jazykaexe
Názvy souborů pro 64bitové verze balíčků kumulativních aktualizací pro server Microsoft Dynamics CRM 4.0 a směrovač e-mailů aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 jsou následující:
 • CRMv4.0 - KB2477743-amd64-Server -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-amd64-směrovače -Id_jazyka exe
 • CRMv4.0 - KB2477743-amd64-SRS -Id_jazykaexe
 • CRMv4.0 - KB2477743-amd64-MUI -Id_jazykaexe

Informace o kumulativní aktualizaci

Následující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhněte balíček 2477743.

Datum vydání: 10. března 2011

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepnutím na následující číslo článku:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft naskenované tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici ke dni tohoto souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Informace o instalaci

Tato kumulativní aktualizace nainstalujte v počítačích používajících součásti serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo Microsoft Dynamics CRM pro komponenty aplikace Microsoft Office Outlook. Pokud není nainstalován Instalační služba Microsoft Windows Installer (MSI) 4.5, je nutné připojení k Internetu nainstalovat 16 kumulativní aktualizaci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, protože musí stáhnout MSI 4.5. Je nutné restartování počítače se systémem Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, po instalaci aktualizace kumulativní 16.

Poznámky
 • Kumulativní aktualizace 16 nainstaluje Microsoft zprávu Viewer 2008 Redistributable Package.
 • Kumulativní aktualizace 16 nainstaluje Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package.
Jazyková sada Microsoft Dynamics CRM 4.0 je nutné nainstalovat před instalací 16 kumulativní aktualizace pro sadu Multilingual User Interface (MUI). Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Sady Microsoft Dynamics CRM 4.0
 2. Vyberte požadovaný jazyk v Změnit jazyk rozevírací seznam.
 3. Klepněte na tlačítko Změnit Stažení jazykové sady.
Poznámka: Pokud jste nainstalovali tuto jazykovou sadu dříve, musí zrušení jazykové sady a potom reprovision language pack po instalaci 16 kumulativní aktualizace pro rozhraní MUI. Při zprovozněte službu jazykové sady nastavení jazyka jsou vráceny do základní jazyk pro všechny uživatele aplikace Microsoft Dynamics CRM, kteří používají tento jazyk. Reprovision jazykové sady neaktualizuje jazykové nastavení uživatelů. Je nutné obnovit nastavení jazyka v osobní možnosti.

Po instalaci této kumulativní aktualizace odstraníte dočasné soubory v aplikaci Windows Internet Explorer. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
 2. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti Internetu.
 3. Verze aplikace Internet Explorer používáte, použijte jednu z následujících metod:
  • V aplikaci Windows Internet Explorer 7 klepněte na tlačítko Odstranit v Historie procházení oblast, klepněte na tlačítko Odstranit soubory v Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na Ano.
  • V aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 Odstranit soubory v Dočasné soubory Internetu oblast a poté klepněte na OK.
Některé aplikace Microsoft Dynamics CRM pro soubory aplikace Microsoft Office Outlook umístění instalace je změněn z cestovní profil do místního profilu.

Zmenšení velikosti cestovního profilu nebo pokud dochází k dlouhé časy pro přihlášení, odeberte zbývající soubory. Chcete-li to provést, postupujte v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base (KB):

Požadavky

Musíte mít aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 po instalaci této kumulativní aktualizace použít. Kumulativní aktualizace 7 je předpokladem pro aplikace Microsoft Office Outlook a správce serveru Microsoft Dynamics CRM Data Migration aplikace Microsoft Dynamics CRM.

Další informace o kumulativní aktualizaci klepněte na následující číslo článku:
971782Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0
Žádná z předchozích kumulativních aktualizací jsou předpoklady pro části server Microsoft Dynamics CRM.

Dále musí být Microsoft.NET Framework 3.5 Service Pack 1 nainstalována 16 kumulativní aktualizace použít. Získat společnosti.NET Framework 3.5, navštivte následující web společnosti Microsoft:
Microsoft.NET Framework 3.5

Požadavek na restartování

Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač po instalaci aktualizace kumulativní 16.

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte klepnutím na následující číslo článku:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software aktualizace a opravy hotfix balíček terminologie klepnutím na následující číslo článku:
887283Standardy balíčků oprav hotfix aplikace Microsoft Business Solutions CRM software a aktualizace

Informace o odinstalaci

Odinstalovat 16 kumulativní aktualizace na serveru Microsoft Dynamics CRM. Přesto byste měli zálohovat databáze před odinstalací aktualizace kumulativní 16.


Jak: zálohování databáze (SQL Server Management Studio)
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms187510.aspx

Jak: obnovení zálohy databáze (SQL Server Management Studio)
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms177429.aspx

Nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kromě funkčních vylepšení a opravy v této kumulativní aktualizaci samostatné aktualizace do systému nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 je také k dispozici ve všech podporovaných jazycích. Doporučujeme nainstalovat nejnovější aktualizace nápovědy aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Poznámky o exportu a importu vlastních nastavení

Můžete exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 a kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3, 4 kumulativní aktualizace, 5 kumulativní aktualizace, Update Rollup 6, kumulativní aktualizace 7, 8 kumulativní aktualizace, 9 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 10, 11 kumulativní aktualizace, 12 kumulativní aktualizace, 13 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 14 nebo 15 kumulativní aktualizace nainstalována, která má vlastní nastavení, a tato nastavení pak můžete importovat do serveru, který má 16 kumulativní aktualizace nainstalována. Úpravy můžete také exportovat ze serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 a má 16 kumulativní aktualizace nainstalována, a tato nastavení pak můžete importovat do serveru, který má kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3, 4 kumulativní aktualizace, 5 kumulativní aktualizace, Update Rollup 6, kumulativní aktualizace 7, 8 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 9, 10 kumulativní aktualizaceAktualizace, kumulativní 11, 12 kumulativní aktualizace, 13 kumulativní aktualizace, aktualizace kumulativní 14 nebo 15 kumulativní aktualizace nainstalována.

Úpravy při exportu ze serveru, na kterém je spuštěn server Microsoft Dynamics CRM 4.0, nelze importovat na server Microsoft Dynamics CRM 4.0 v následujících scénářích:
 • Server Microsoft Dynamics CRM 4.0, který použít vlastní nastavení exportu má nainstalovány žádné aktualizace, nebo pouze má kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení však má pouze 16 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován.
 • Server Microsoft Dynamics CRM 4.0, které umožňují vlastní nastavení exportu má pouze 16 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nainstalován. Server, který slouží k importu vlastních nastavení má nainstalovány žádné aktualizace nebo pouze instalaci kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Problémech vyřešených v 16 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Kumulativní kumulativní aktualizaci, která zahrnuje opravy problémů popsaných v kumulativní aktualizaci 1, v kumulativní aktualizaci 2, v kumulativní aktualizaci 3, aktualizace kumulativní 4 Update Rollup 5 Update Rollup 6 Update Rollup 7 aktualizace kumulativní 8 aktualizace kumulativní 9 aktualizace kumulativní 10 11 kumulativní aktualizace je kumulativní aktualizace 16, kumulativní aktualizace 12, kumulativní aktualizace 13, kumulativní aktualizace 14 a kumulativní aktualizace 15.

Další informace o kumulativní aktualizaci 1 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
952858Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0


Další informace o kumulativní aktualizaci 2 a o problémech, které se převádí klepnutím na následující číslo článku:
959419Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0


Další informace o kumulativní aktualizaci 3 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
961768Kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o 4 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
9681764 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o 5 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
9701415 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o Update Rollup 6 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
9701486 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o kumulativní aktualizaci 7 a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
971782Je k dispozici kumulativní aktualizace 7 pro Microsoft Dynamics CRM 4.0


Další informace o 8 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
9759958 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o 9 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
9776509 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici


Další informace o 10 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
97934710 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 11 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
98132811 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 12 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
202838112 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 13 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
226749913 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Další informace o 14 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
238901914 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici
Další informace o 15 kumulativní aktualizace a problémy, které řeší ji klepnutím na následující číslo článku:
2449283 15 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici

Opravy hotfix a aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně

16 Kumulativní aktualizace Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje následující opravy hotfix a aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně. Můžete povolit nebo konfigurovat tyto opravy hotfix a aktualizace na serveru se systémem Microsoft Dynamics CRM 4.0 postupujte podle pokynů v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB).
 • 2514142 Stránka mapování přestane reagovat při pokusu o import organizace do aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0


Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 15.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 15 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 2490574 PSČ kontaktu se zobrazí v nesprávné pozici po synchronizaci kontaktů ze serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0 v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 14.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 14 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 2436115 Vypršení časového limitu nebo dochází ke snížení výkonu při uložení události aktivity po spuštění Internetová informační služba obnovení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2459536 Událost je odstraněna neočekávaně v kalendáři aplikace Outlook pro účastníka po jmenování je untracked v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2461448 Čas připomenutí úkolu záznamu v aplikaci Outlook neočekávaně přepsán čas splnění úkolu záznamu v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 13.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 13 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 2403296 Při spuštění aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 e-mailového směrovače dotazy Microsoft SQL Server dojít k chybám vypršení časového limitu
 • 2403311 Událost záznamy a záznamy aktivity služby nejsou zobrazeny po klepnutí na tlačítko Přidat existující aktivity ze seznamu Aktivita automatizace prodejní síly entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2385412 Výzva k přihlášení neočekávaně ukončena při pokusu o vytvoření nového záznamu z formuláře pro vyhledávání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 2306918 Dochází ke snížení výkonu při přesunu na zobrazení, které obsahují vlastní atributy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 12.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 12 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 2277590Ve výchozím nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je zaškrtnuto políčko "Záznamu odpověď na kampaň uzavřená"
 • 2249156Duplicitní e-maily odeslané neočekávaně ze serverů, které obsahují asynchronní služba Microsoft Dynamics CRM 4.0

11 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 neobsahuje aktualizace, které je nutné povolit nebo konfigurovat ručně.

Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 10.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 10 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 981053 Pravidla pracovního postupu, obsahující krok k odeslání e-mailu způsobuje zablokování při mnoho instancí pracovního postupu jsou prováděny současně v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981882 Při vytvoření události kontaktu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 se nesprávně zobrazí chybová zpráva
 • 981837 Vyhledávací pole nejsou aktualizovány při spuštění procesu importu sady SDK pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro aktualizaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981883 Nelze přidat existující smlouvy nebo existující nabídky, které jsou ve stavu "Aktivní" vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 981840 Číslo článku znalostní báze knowledge base (KB) používá nesprávný formát při vytvoření článku znalostní BÁZE v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 9.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 9 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958562 Výchozí přesnost peněz pole je nastavena na dvě použití korejskou nebo japonskou jazykovou v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 8.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 8 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 974529 Některé podřízené záznamy a související záznamy se neočekávaně zobrazí předchozího vlastníka záznamu, po novém přiřazení záznamů na jiného vlastníka záznamu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 977867 Průvodce importem organizace trvá dlouho import organizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978006 Zobrazení vyhledávání zobrazí pouze nabídkách nebo zakázek, které jsou ve stavu "Koncept" při pokusu o propojení vlastní entity u nabídky nebo smlouvy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 978103 Po spuštění nástroje Microsoft.Crm.SE.FixMissingBulkDeleteFailureRelationship.exe v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze odstranit vlastní vztah n: n
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 7.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 7 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 975770 HTML, které je obsaženo v poli šablony e-mailu se zobrazí jako prostý text v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976188 Nelze přiřadit role uživatele i když máte oprávnění přiřadit Role v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 976978 Chybová zpráva při pokusu o import vlastního nastavení aplikace Microsoft Dynamics CRM Online do organizace Microsoft Dynamics CRM 4.0: "soubor nelze odeslat, nebo není platný soubor vlastního nastavení
 • 979052 Chybová zpráva při spuštění sestavy obsahuje několik parametrů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "Má časový limit operace"
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně a jsou součástí Update Rollup 6.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali Update Rollup 6 a ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace, nemáte ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 974584 Microsoft Dynamics CRM 4.0 nelze nasadit pomocí účtu, který nemá oprávnění místního správce na Microsoft SQL Server
 • 974597 Přílohy ve formátu HTM nebo html, které může obsahovat škodlivé skripty lze otevřít v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 974896 Růst Asyncoperation tabulek v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 velmi velké
Následující články obsahují kroky, které lze provést před instalací aktualizace kumulativní 5 Chcete-li zachovat funkci verze Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • 948155 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950476 Datum nebo čas není převeden na čas UTC, v databázi se v některých časových pásmech v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí aktualizace kumulativní 4.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali aktualizace kumulativní 4 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není nutné ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 959758 Nelze nakonfigurovat k schématu služby Active Directory domény a adres URL aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 nezávisle pro externí uživatele služby Active Directory a pro interní uživatele služby Active Directory
 • 963054 Microsoft Dynamics CRM 4.0 generuje činností pro neaktivní členy marketingového seznamu a vytvořit aktivity kampaně, rychlá kampaň činnosti nebo činnosti hromadné korespondence z marketingového seznamu
 • 969946 Nástroj je k dispozici token sledování extrahovat z předmětu e-mailu a aktualizovat sloupec tokenu sledování e-mailu tabulky v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958084 Oprava hotfix je k dispozici odpovídající inteligentní funkci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 zakázat
 • 955138 Při pokusu o přístup k některé zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dochází pomalu nebo časové limity
 • 951909 Chybová zpráva při pokusu o import souboru vlastního nastavení na jiný server Microsoft Dynamics CRM 4.0: "předpona neplatný název"
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 3.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 3 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není nutné ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 958562Výchozí přesnost peněz pole je nastavena na dvě použití korejskou nebo japonskou jazykovou v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 956330Pomalý výkon a vysoké zatížení procesoru dojít při importu vlastních nastavení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 968515Existující role vlastní zabezpečení nejsou udělena oprávnění skryté opravu hotfix 950886 v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 958601V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 poznámky budou ztraceny, pokud je zjištěn duplicitní záznam, při pokusu o uložení záznamu
 • 968672Příjemce nezobrazí ikona sledované e-mailu aplikace Microsoft Dynamics CRM aplikace Microsoft Dynamics CRM uživatele odešle jiný uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM sledované e-mailové zprávy aplikace Microsoft Dynamics CRM
 • 968755AsyncOperationBase a WorkflowLogBase tabulky růst velmi velké a použití mnoho pracovních postupů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 dojít k problémům s výkonem
 • 968793 Nelze publikovat pracovní postupy po instalaci nebo odebrání opravy hotfix produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo kumulativní aktualizace
Následující články obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 2.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 2 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není nutné ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 954322Chybová zpráva při importu do aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 upgradovaných instalacích některé úpravy: "Soubor nelze odeslat nebo Import se nezdařil"
 • 954940Chybová zpráva při pokusu o odstranění záznamu vlastní entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0: "došlo k chybě, obraťte se na správce"
 • 955452Při odeslání e-mailové zprávy, která používá šablonu e-mailu vykreslit data řádku kanály v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nejsou použity odřádkování
 • 955745Chybová zpráva při pokusu o konfiguraci klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook: "Tato implementace není součástí systému Windows Platform FIPS ověřuje kryptografické algoritmy"
 • 956527Klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook vyžaduje tři než paměť ve verzi 4.0 jako ve verzi 3.0
 • 959248Microsoft Dynamics CRM 4.0 zpomaluje nepřijatelné úrovní při zpracování e-mailových zpráv pomocí e-mailový směrovač Microsoft Dynamics CRM
 • 957871Záznamy úkolu pracovního postupu rozšiřující způsobit AsyncOperationBase tabulky v databázi MSCRM růst příliš velký v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 959549Správci mohou zobrazit neočekávaně uživatelům služby Active Directory, kteří nepatří k organizační jednotce na správce v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
Následující články znalostní báze KB Base obsahují opravy hotfix a aktualizace, které musí povolit nebo konfigurovat ručně, a které jsou součástí kumulativní aktualizace 1.

Poznámka: Pokud jste dříve nainstalovali kumulativní aktualizaci 1 a pokud ručně povolili tyto opravy hotfix a aktualizace není nutné ručně povolit tyto opravy hotfix a aktualizace po instalaci aktualizace kumulativní 16.
 • 948843 Pomalý výkon může dojít při spuštění nebo upravit pracovní postupy v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950175V aplikaci Outlook nelze očekávaným způsobem, dokud jsou načteny všechny doplňky aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 950542Synchronní moduly nereagují na události, které se spouštějí v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • 953340V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 nejsou doručovány e-mailové zprávy od uživatele CRM do fronty
 • 954811Microsoft Dynamics CRM 4.0 Deployment Manager trvá dlouho otevřete na serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0

Opravy hotfix a aktualizace, které byly vydány jako jednotlivé opravy.

Pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 obsahuje následující opravy hotfix a aktualizace, které byly vydány jako jednotlivé opravy, aktualizace kumulativní 16:
 • 2509284Data nelze vložit do stavu řádku na stránce Rozšířené hledání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze

16 Kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 tato aktualizace řeší následující problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze Knowledge Base:
 • Zvažte následující scénář:
  • Vytvořit událost v aplikaci Microsoft Dynamics CRM.
  • Můžete změnit událost v kalendáři aplikace Outlook.
  • Můžete aktualizovat schůzku v aplikaci Outlook.
  V tomto scénáři systém vytvoří duplicitní události v kalendáři příjemce.
 • Po spuštění sestavy Přehled účtů v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikace Microsoft Office Outlook, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Došlo k chybě. NullReferenceException: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
 • Při pokusu o přidání položky ceníku k produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Došlo k chybě s vlastní události tohoto pole.
 • Při synchronizaci události pomocí aplikace Outlook v režimu online nebo v režimu mapovaný v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, budou všechny účastníky organizátorům. Pokud uživatel odstraní události, systém generuje aplikace Outlook požadavek na zrušení.
 • Předpokládá vytvoření vlastní sestavy v instanci Microsoft SQL Server 2008. Zpráva dále obsahuje CRM pre-filtering kritéria. Při spuštění sestavy se zobrazí následující chybová zpráva:

  Hlášení chyby. Zprávu nelze zobrazit.
  Číslo chyby: 0x80040494 popis chyby: Parametr sestavy "P1" jen pro čtení a nelze ji upravovat. (rsReadOnlyReportParameter)
 • Průvodce nasazením pravidel neověřuje pravidla podle očekávání, pokud není uživatel název jako "Administrator" v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Tento problém nastává při Exchange Server Portugalské používá jako jazyk.
 • Registrovat modul plug-in proti pre-sending e-mailové zprávy nebo pre-updating e-mailové zprávy v nadřazené potrubí se předpokládá. Pokud modul plug-in vyvolá výjimku zrušit aktualizaci e-mailovou zprávu nebo zrušit odeslání e-mailové zprávy, dojde k chybě klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook.
 • Při instalaci opravy hotfix 2421203, zobrazí se následující chybová zpráva:
  Aktualizaci nelze použít změny v souboru Web.config.
  Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
  2421203Opravy Hotfix pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM pro Microsoft Security Advisory 2416728

  Soubory Web.config jsou však aktualizován očekávaným způsobem.
 • Předpokládá se, že název účtu v sestavě je celé číslo. Při spuštění sestavy proti výsledku hledání rychlé vyhledávání v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Musíte zadat celé číslo mezi 0 a 10.
 • Předpokládejme, že uživatel má pouze oprávnění ke čtení a připojit v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Uživatel však odebrat členy z sdílené marketingového seznamu.
 • Předpokládejme, spusťte aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 proti aplikaci Internet Explorer Beta 9. Při uložení plánu se zobrazí následující chybová zpráva:

  Microsoft Dynamics CRM došlo k chybě.
 • Předpokládat, zkuste připojit soubor k účtu entity. Velikost souboru přesahuje 8 MB, zobrazí se chybová zpráva. V takovém případě budete přesměrováni na libovolný web v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • Předpokládejme, že vytvořit pracovní postup, který obsahuje podmínku kontrola příjemci v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Pokud řádek Komu obsahuje nerozpoznaná adresa příjemce, systém nezpracovává pracovního postupu podle očekávání.
 • Při úpravách stránky s článkem v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 je k dispozici vodorovný posuvník.
 • Předpokládejme, že používáte funkci automatické rozlišení a rozlišení funkce automatického vrátí více než jednoho kandidáta. Pokud nastavíte hodnotu vyhledávacího pole na hodnotu null v události při změně v kódu jazyka Jscript, obdržíte chybovou zprávu oznamující, že došlo k chybě skriptu.
 • Přestože je organizátor schůzky má individuální přístup k činnosti, systém omezuje přístup k činnosti.
 • V případě chyby parametr filtru na stránce obsah nápovědy nezobrazí chybová stránka Microsoft Dynamics CRM. Místo toho aplikace ASP.Zobrazí se stránka síťové chybě.
 • V některých klientů Microsoft Dynamics CRM pro aplikaci Outlook zobrazí chybová zpráva System.OutOfMemoryException po publikování úprav na serveru Microsoft Dynamics CRM 4.0.
 • Předpokládejme, že e-mailovou zprávu nelze odeslat uživateli, který používá klient Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro odchozí e-mailové zprávy. V takovém případě e-mailové zprávy zabrání čeká na e-mailové zprávy odesílány.
 • Použijete-li v kalendáři vyberte data v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, třetí sobota a třetí neděle v říjnu mají stejné datum.
 • Předpokládá použití aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 v aplikaci Internet Explorer Beta 9. V této situaci nelze v zjistit dynamické hodnoty pracovního postupu Upravit podmínku Dialogové okno.
 • Při vytvoření nové nabídky a potom vyberte produkt v jiné měně, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Měna quotedetail neodpovídá měně nabídky.
 • Předpokládejme, že modul plug-in vytvoří nový záznam v režimu offline. Při synchronizaci dat z režimu offline do režimu online v klientovi Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Vybraný objekt nebyl nalezen. Ověřte, zda objekt existuje v databázi a služby Active Directory
 • Předpokládejme, že jste e-mailovou zprávu, která používá znaky UTF-8. Také e-mailová zpráva obsahuje přílohy. Při odeslání e-mailové zprávy na e-mailovou adresu POP3 pomocí směrovače e-mailů aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, obsah e-mailové aktivity nečitelný.
 • Při spuštění sestavy distribuce účtu v klientovi Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro aplikaci Outlook se zobrazí prázdná stránka. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:

  Microsoft Dynamics CRM došlo k chybě.
 • Předpokládá instalaci 14 kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Navíc můžete nainstalovat sadu MUI němčina. Při pokusu o poskytnutí němčinu zobrazí následující chybová zpráva:

  Proběhl pokus o neplatnou přechodu - informace o přechodu je EntityStateName = None OperationContext = systém subjektu = Publishable operace = aktualizace.

Důležité informace

64 bitů verze Office 2010 bude není v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 podporovány.

S Aktualizace kumulativní 8 nainstalovánAplikace Microsoft CRM Směrovač e-mailů Služba podporuje Microsoft Exchange Server 2010.

S Aktualizace kumulativní 12 nainstalován, Průvodce nasazením pravidel podporuje Microsoft Exchange Server 2010.


Aplikace Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook automatické aktualizace ID a ID propojení

Další informace o použití funkce Automatické aktualizace navštivte následující weby společnosti Microsoft:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Arabština 209024 & clcid = 0x401E3008D63-FABC-42BE-A476-DCB48C29B272
Čínština (zjednodušená) 209024 & clcid = 0x8048C5F0B5D-695F-46F6-96B6-DE5F48A3D134
Čínština (Hongkong) 209024 & clcid = 0xc040B0B0BC9-BABE-4EFF-984E-EEFB9713D967
Čínština (tradiční) 209024 & clcid = 0x4046774D1E4-BD33-4A1B-BFB4-1032CFE3D1F1
Čeština 209024 & clcid = 0x40555A39915-CB67-4AA2-BFE7-EC9C12B57A8A
Dánština 209024 & clcid = 0x406D2B3A05A-5141-4586-88B1-3ECAD8D00F41
Holandština 209024 & clcid = 0x4136ACD32AE-CA8A-4728-8D9E-9890EED7CBCE
Angličtina 209024 & clcid = 0x4096EA3A2FA-08DF-40B5-842B-1C6B6EC6B028
Dokončit 209024 & clcid = 0x40b6AB4183E-5415-48B9-87A4-7FFBD058C50E
Francouzština 209024 & clcid = 0x40c6C8D2C07-8785-47C8-8F51-5D9EBDF14588
Němčina 209024 & clcid = 0x407FCFF1114-7A84-4BF5-A6CF-B21F854F838E
Řečtina 209024 & clcid = 0x408A7DCFD92-03D0-4F0B-A0A3-4B5679B7AA75
Hebrejština 209024 & clcid = 0x40d52E01646-951D-4EFF-9AB9-28195D039782
Maďarština 209024 & clcid = 0x40eDE578D00-CCCC-480B-BC36-AAF433B0E036
Italské 209024 & clcid = 0x410F6B1808E-990C-4D45-B2A4-756005C3C59B
Japonština 209024 & clcid = 0x411B281FB5F-4AF5-4525-8DD0-D71D00C1E326
Korejština 209024 & clcid = 0x412E3145E89-D089-4E4E-89F1-6A5962352C59
Norština 209024 & clcid = 0x4148155C482-74E9-4532-9FA8-218D4D93D2AA
Polština 209024 & clcid = 0x4154E003F62-5F46-4D50-8087-DF3F84F40AFE
Portugalština (Brazílie) 209024 & clcid = 0x416338A7A58-39B6-4CDB-913C-FDE731AE3938
Portugalština (Portugalsko) 209024 & clcid = 0x816D8314C8C-BBBC-434C-B3F6-412CC3A8E24B
Rusko 209024 & clcid = 0x419377AC36D-35EB-4C9F-A4A2-3FD277CEE9F4
Španělština 209024 & clcid = 0x40a13C37D5E-778E-44F7-9F92-D01C1C567280
Švédština 209024 & clcid = 0x41d5E4108EF-7466-4014-A522-4488CF9EF768
Turečtina 209024 & clcid = 0x41f74F4E113-3946-4367-82A8-A6579DD94883

Informace o souboru

Klepnutím sem můžete zobrazit nebo skrýt informace o souboru

Vlastnosti

ID článku: 2477743 - Poslední aktualizace: 11. listopadu 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbmbsmigrate kbexpertiseinter atdownload kberrmsg kbsurveynew kbmt KB2477743 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2477743

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com