Inštalácia Lync 2010 sa nedokončí pomocou Windows Installer (MSI)

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2477965 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Môže vyskytnúť jeden alebo viacero z nasledujúcich príznakov:
 • Lokálnej inštalácie systému Windows Installer (MSI) Microsoft Lync do roku 2010 sa nedokončí a nasledujúce upozornenie sa zobrazí v dialógovom okne Microsoft Lync 2010 Setup:
  Microsoft Lync 2010 musí byť nainštalovaný spustením vhodné Lync inštalačného programu
 • Nastavenie Doménové služby Active Directory (AD DS) Software inštalácia skupinovej politiky pre MSI nasadenie metódy sa nedokončí, keď Lync.msi je rozmiestnená podporované klientov so systémom Windows.
 • Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003 alebo Microsoft System Center Configuration Manager (Správca konfigurácie) 2007 R2 automatické nasadenie Lync.msi nemusí dokončiť alebo chyby, ktoré sú špecifické prostrediu SMS alebo Správca konfigurácie prostredia sa môže vyskytnúť.

PRICINA

Lync 2010 klient musí nainštalovaný pomocou klienta spustiteľný súbor.

Poznámka Počiatočná inštalácia Lync 2010 na podporované klienta systému Windows vytvorí súbor Lync.msi v nasledujúcich umiestneniach:
 • % programu files%\OCSetup
 • % program files (x 86) %\OCSetup
Lync.msi súboru môžete použiť nasadiť Lync 2010 klienta pomocou miestnych a automatické nasadenie metódy, ktoré sú opísané v časti „príznaky".

RIESENIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovovať databázu registry v systéme Windows


Použiť nastavenie Lync 2010 UseMSIForLyncInstallation skupinovej politiky môžete povoliť alebo blokovať MSI nasadenie Lync.msi nasledovne:

Meno: UseMSIForLyncInstallation
Predvolenej: 0
Rozsah: 1 alebo 0
Umiestnenie databázy Registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator


Sa nám umožňujú MSI nasadenie pre Lync.msi, prejdite na ”Fix it pomoc"časť. Ak chcete umožniť MSI nasadenie na Lync.msi sami, choďte na "Chcem si to opraviť sám"časť.

Fix it pomocS cieľom umožniť MSI nasadenie Lync.msi automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Prevzatie súboru dialógové okno a postupujte podľa pokynov v sprievodcovi ho opraviť .


Tento problém
Microsoft Fix it 50872


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na ”Opravil sa problém?"časť.Chcem si to opraviť sám

S cieľom umožniť MSI nasadenie pre Lync.msi, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typu program Regedit, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator
 3. Na Upraviť ponuku, ukážte na Nové, a potom kliknite na tlačidlo Hodnota DWORD.
 4. Typ UseMSIForLyncInstallation, a potom stlačte kláves ENTER, čím pomenujete položku databázy registry.
 5. Kliknite pravým tlačidlom myši UseMSIForLyncInstallation, a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
 6. V Údaje o hodnote zadajte 1 Ak hodnota nie je zobrazená, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 7. Editor databázy Registry výstupu.
 8. Reštart klienta systému Windows.
Poznámka Nástroj Microsoft Windows Installer (msiexec) by mali byť použité s aspoň nasledovné parametre na zabezpečenie toho, že naprojektovania Lync 2010 sa nesmie objaviť zakaždým, keď začal Lync 2010:

C:\Lync2010\>msiexec /i C:\Lync2010\Lync.msi OCSETUPDIR = "C:\Program Files\Microsoft Lync"


Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nevyrieši, môžete obráťte sa na podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytujú spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite e-mailom.

DALSIE INFORMACIE

Definíciu nastavenia politiky skupiny Lync 2010 UseMSIForLyncInstallation nie je súčasťou súbor Communicator.adm.

Podrobné informácie o tom, ako automatizovať nasadenie metódy Lync 2010, navštívte nasledujúce webovú lokalitu Microsoft TechNet:
JE riadené inštaláciu Lync 2010

Vlastnosti

ID článku: 2477965 - Posledná kontrola: 18. mája 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync 2010
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbfixme kbmsifixme kbmt KB2477965 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2477965

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com