Podpora OSR2.x systému Windows 95 pro externí rozbočovače USB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 247969 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití externího rozbočovače Universal Serial Bus (USB), může dojít k občasným potížím s Windows 95 OEM Service Release (OSR) 2.1 a OSR 2.5. Tyto problémy mohou zahrnovat:
  • Počítač přestane reagovat (zablokuje se), zatímco jej přechází Suspended režimu.
  • Počítač přestane reagovat při jeho obnovení.
  • Počítač může docházet k potížím během vypnutí.

Řešení

Windows 95 OSR 2.1 a OSR 2.5 poskytuje základní podporu USB, který byl vyvinut jako byla nejprve vznikající technologie. Na základě více dospělých technologie USB dnešní, existuje několik omezení s podporou technologie USB v systému Windows 95 OSR 2.1 a Windows 95 OSR 2.5.

Tato omezení byly v systému Microsoft Windows 98 a převedená na Microsoft Windows 98 Druhé vydání. Adresování těchto omezení vyžaduje několik změn architektury, které nejsou přenosné zpět do systému Windows 95 OSR 2.1 nebo Windows 95 OSR 2.5.

Společnost Microsoft doporučuje, aby zákazníci, kteří požadují robustnější prostředí USB upgradovat na systému Windows 98 nebo Windows 98 Druhé vydání.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 247969 - Poslední aktualizace: 31. října 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbprb kbqfe KB247969 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:247969
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com