Windows 95 için dış USB hub'lar OSR2.x desteği

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 247969 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dış evrensel seri yol (USB) hub'lar kullanırken, Windows 95 OEM Service Release (OSR) 2.1 veya OSR 2.5 aralıklı olarak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar aşağıdakileri içerebilir:
  • Bilgisayar, beklemede moduna girme (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.) yanıt vermez.
  • Onu yeniden başlatma sırasında bilgisayar askıda kalıyor.
  • Bilgisayar, kapatma işlemi sırasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Çözüm

Windows 95 OSR 2.1 ve OSR 2.5 temel teknoloji emerging önce gibi geliştirilmiş USB desteği sağlar. Günümüzde daha yetişkin USB teknolojisine dayalı, kısıtlamaları, Windows 95 OSR 2.1 ve Windows 95 OSR 2.5'de USB desteğine sahip çok sayıda vardır.

Bu sınırlamalar Microsoft Windows 98'de açıklanan ve ileri Microsoft Windows 98 ikinci sürüm için gerçekleştirilen. Bu sınırlamalar adresleme, Windows 95 OSR 2.1 veya Windows 95 OSR 2.5 taşınabilir olmayan mimari değişiklikleri gerekli.

Microsoft, daha güçlü bir USB ortamı isteyen müşteriler için Windows 98 veya Windows 98 ikinci sürüm yükseltmenizi önerir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 247969 - Last Review: 31 Ekim 2003 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhardware kbprb kbqfe KB247969 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:247969
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com