ERR Msg: HTTP-tõrge 500-12 taotluse taaskäivitamine

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 248013 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Kui klient proovib luua ühendust Microsoft Internet Information Services (IIS) taotluse taaskäivitamine, brauseris kuvatakse järgmine tõrketeade:

Lehte ei saa kuvada

Ei jõua lehe probleeme ja seda ei saa kuvada.

HTTP-tõrge 500-12 taotluse taaskäivitamine
Internet Information Services

Vastukaal

See sõnum on kahjutu ja kaob tavaliselt pärast seda, kui brauser on värskendatud. Pole mingit head lahendust kui sõnumi kuvatakse tootmise keskkond. Aga kui sõnumi kuvatakse pikema aja jooksul, võite kaaluda peatumine Suitsetamine veebiteenuseid ja pealelaadimisel taotluse.

Lisateave

Teatud muudatuste tegemisel taotlusele IIS 5.0 kõnealuste muutusi on kohustatud taotluse faili Global.asa. Muudatuste salvestamisel faili Global.asa server lõpetab töötluse kõik praeguse kohaldamise taotlused enne seda recompiles faili Global.asa. Sellel ajal server keeldub taotluste ja tagastab tõrkesõnumi, mis teatab, et taotlust ei saa töödelda kuigi veebisaidi taaskäivitamine.

Ju taotlused töödeldakse praeguse kasutaja server kustutab kõik aktiivsed seansid, nõudes Session_OnEnd sündmuse juhatada ta kustutab, sulgub rakendus ja seejärel kutsub Application_OnEnd sündmus. Faili Global.asa siis kompileeritud.

Järgmise kasutaja taotlused käivitage rakendus ja luua uusi seansse ja vallandada Application_OnStart ja Session_OnStart sündmusi. ASP-lehe vaatamisel rakendus töötab Application_OnStart tekib järgmine tõrketeade:
HTTP-tõrge 500-12 taotluse taaskäivitamine
Sõnum on kahjutu ja tavaliselt kaob kui te värskenda lehte brauseris.

Selle tõrketeate võib põhjustada ka viirusetõrje või backup tarkvara. Kui need paketid skaneeri IIS veebirakenduse, IIS käituma kui Global.asa faili on muudetud ja võivad seega uuesti veebirakendus. Väljalülitamist varundustarkvara ja viiruste skannimine faili Global.asa võivad aidata probleemi lahendada. Kui klient saada taotluse selle aja jooksul, web server tagastab 500-12 viga. Esinevad saidi Server 3.0 Commerce Edition, sama tõrketeate kohta lisateabe klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
236446 ERR Msg: HTTP 1.1 taotluse taaskäivitamine

Atribuudid

Artikli ID: 248013 - Viimati läbi vaadatud: 2. mai 2014 - Redaktsioon: 5.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
Märksõnad: 
kbprb kbprod2web kbmt KB248013 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 248013

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com