הודעת שגיאה: שגיאת HTTP 500-12 היישום מופעל מחדש

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 248013 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

כאשר לקוח מנסה להתחבר ליישום Microsoft Internet Information Services (IIS) המופעל מחדש, הדפדפן מציג את הודעת השגיאה הבאה:

לא ניתן להציג דף זה

יש בעיה בדף שאליו אתה מנסה להגיע ולא ניתן להציג אותו.

שגיאת HTTP 500-12 היישום מופעל מחדש
Internet Information Services

דרכים לעקיפת הבעיה

הודעה זו אינה מזיקה ובדרך כלל נעלמת לאחר רענון הדפדפן. אין מעקף טוב לאחר שההודעה מופיעה מסביבת ייצור. עם זאת, אם ההודעה מופיעה במשך פרק זמן ארוך, כדאי לשקול את עצירת כל שירותי האינטרנט וטעינה מחדש של היישום.

מידע נוסף

כאשר שינויים מסוימים מבוצעים ביישום IIS 5.0, שינויים אלה נשמרים בקובץ Global.asa עבור היישום. כאשר אתה שומר שינויים בקובץ Global.asa, השרת מסיים לעבד את כל בקשות היישום הנוכחיות לפני שהוא מהדר חדש את הקובץ Global.asa. במהלך זמן זה, השרת מסרב לבקשות נוספות ומחזיר הודעת שגיאה הקובעת שלא ניתן לעבד את הבקשה כאשר אתר האינטרנט מופעל מחדש.

לאחר שכל בקשות המשתמש הנוכחיות מעובדות, השרת מוחק את כל ההפעלות הפעילות, קורא לאירוע Session_OnEnd עבור כל הפעלה שהוא מוחק, סוגר את היישום ולאחר מכן קורא לאירוע Application_OnEnd. לאחר מכן הקובץ Global.asa מהודר מחדש.

בקשות משתמשים לאחר מכן יפעילו את היישום, ייצרו הפעלות חדשות ויפעילו את האירועים Application_OnStart ו- Session_OnStart. כאשר אתה מציג דף ASP כאשר היישום מפעיל את Application_OnStart, הודעת השגיאה הבאה מתרחשת:
שגיאת HTTP 500-12 היישום מופעל מחדש
הודעה זו אינה מזיקה ובדרך כלל נעלמת לאחר רענון הדף בדפדפן.

ייתכן שהודעת שגיאה זו נגרמת גם על-ידי אנטי-וירוס או תוכנת גיבוי. כאשר חבילת תוכנה אלה סורקות יישום אינטרנט IIS, ייתכן ש- IIS יפעל כאילו הקובץ Global.asa השתנה ולכן עשוי להפעיל מחדש את יישום האינטרנט. כיבוי תוכנה הגיבוי וסריקת הווירוסים בקובץ Global.asa עשוי לעזור בפתרון בעיה זו. אם בקשת GET של לקוח מתבצעת במהלך זמן זה, שרת האינטרנט יחזיר שגיאת 500-12. לקבלת מידע נוסף על אותה הודעת שגיאה המתרחשת ב- Site Server 3.0, Commerce Edition, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
236446 הודעת שגיאה: HTTP 1.1 היישום מופעל מחדש

מאפיינים

Article ID: 248013 - Last Review: יום שישי 29 נובמבר 2013 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
מילות מפתח 
kbprb kbprod2web KB248013

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com