Exchange Server ile Microsoft Entourage 2008 bağlantı sorunları için destek nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2480626 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, yapılandırmak veya bir Exchange Server'a bağlanırken bir sorun varsa, Yardım için Microsoft Entourage 2008 nasıl edinebilecekleri bilgileri içerir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Exchange ile yapılandırılmış Mac için Entourage 2008 ile herhangi bir sorun hakkında daha fazla yardım için ağ yöneticiniz, sizin bölümünüzden veya Microsoft başvurun.ProfessionalDestek 1-(800) 936 - 4900. Microsoft Professional destek hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:

http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10) .aspx

Entourage uygulamasının Exchange hesabı ayarlamak için Entourage'ı açın. Araçlar menüsünden hesaplar'ı tıklatın sonra ekrandaki yönergeleri izleyin. E-posta adresi ve kimlik bilgileri etki alanı adı, kullanıcı adı ve parola gerekir. Kendi hesap bilgi bilmiyorsanız, Yardım için BT deparment başvurun.


Exchange ile Entourage 2008'i yapılandırmak için Mac Business Edition tam sürümü için Office 2008 olması gerekir. Lisanslı kullanıcısı iseniz Mac Business Edition için Microsoft Office 2008'e yükseltme yapabilirsiniz:
• Tüm Office 2004 Mac 98 paketi
• Tüm Office 98 Mac 2004 tek başına uygulama (Excel, Word ve PowerPoint).

Ziyaret edinEntourageForumExchange sorularınıza yanıt bulmak için:

 http://www.officeformac.com/ProductForums/Entourage/ 

Forum sırasında yalnızca sözcüğü yazınExchangeExchange ile ilgili tüm postaları görmek için arama kutusuna.

Özellikler

Makale numarası: 2480626 - Last Review: 17 Aralık 2010 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
dftsdahomeportal kbmt KB2480626 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2480626

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com