XWEB: Isinteg nelze opravit varování Pokud žádné vlastnosti MAPI Z veřejné složky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 248067 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Používat Outlook Web Access (OWA) nemusí být možné otevřít některých veřejných složek a může zobrazit následující chybová zpráva:
Chyba objekty dat spolupráce "000043ed" operace klienta se nezdařila. [microsoft exchange server úložiště informací-[E_FAIL (80004005)]]
Pomocí nástroje Interorg replikace vytvořeny všechny veřejné složky a otevřete všechny veřejné složky pomocí klienta MAPI. Pokud se pokusíte přesunout tyto složky nebo zkopírovat do souboru PST, zobrazí se následující chybová zpráva:
Operace se nezdařila.
Nástroj Isinteg hlásí velký počet upozornění. Nástroj Isinteg nelze opravit těchto varování.

Příčina

Upozornění z Nástroj Isinteg jsou specifické pro určité složky. Spusťte program zjištění a zkontrolujte vlastnosti MAPI jednoho z nich. Tyto veřejné složky zachovat všechny jejich vlastnosti, ale seznam vlastností není získat, takže MAPI vlastnosti nejsou k dispozici (zobrazí stránku vlastností prázdné).

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Poznámka: při spuštění této verze úložiště informací databází úložiště informací jsou automaticky inovovány na nový formát. Po inovaci databáze můžete obnovit předchozí verzi souboru Store.exe na serveru, ale pouze pokud je verze 5.5.2651.32 nebo novější. Pokud obnovíte soubor Store.exe starší než verze 5.5.2651.32 po upgradu databáze, které již nejsou možné spustit úložiště informací. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
244976XADM: ID události 1005 a 1197 při spuštění úložiště informací

Jak potíže obejít

Vytvořit nástroj automaticky všechny veřejné složky přesuňte soubor PST. Odstranit složky z veřejné složky a potom přesunout složky zpět do veřejných složek ze souboru PST. Můžete obnovit oprávnění a repliky s nástroje PFInfo a PFAdmin.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Další informace

Po byla oprava použita, jestliže spustíte příkaz isinteg - pub - fix - detailní - verbose l fix.log - test fldprops, opravuje se odstraněním Neplatné vlastnosti MAPI všechny potřebné složky.

Přepínač fldprops je nové test přidané Isinteg.exe nástroj a je pouze s k dispozici -pub přepnout.

Po spuštění tohoto příkazu můžete zobrazit celý obsah veřejných složek při použití OWA. Tato oprava zahrnuje souboru Store.exe, který brání nastavení těchto vlastností a Nástroj Isinteg, které lze opravit problém.

Pokud používáte nový nástroj Isinteg NULL vlastnosti odebrány z databází zákazníka. Pracuje s fldprops, allfoldertests nebo alltests přepínač.

Vlastnosti

ID článku: 248067 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB248067 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:248067

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com