XWEB: Hiçbir MAPI özellikleri ortak klasörler var, ısinteg uyarıları sabit bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 248067 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook Web Access (OWA) kullanıyorsanız, bazı ortak klasörler'i açmak mümkün olmayabilir ve aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
birlikte çalışma veri nesneleri hatası "000043ed" istemci işlemi başarısız oldu. [microsoft exchange sunucusu bilgi deposu-[E_FAIL (80004005)]]
Interorg çoğaltma yardımcı programını kullanarak ortak klasörlerin tümünü oluşturulan ve ortak klasörlerin tümünü bir MAPI istemcisi'ni kullanarak açabilirsiniz. Bu klasörlere taşıyın veya bir .pst dosyasına kopyalamak çalışırsanız aşağıdaki hata iletisi görüntülenir:
İşlem başarısız oldu.
Isinteg yardımcı programının çok sayıda uyarı bildirir. Isinteg yardımcı programının bu uyarılar düzeltilemiyor.

Neden

Isinteg yardımcı programının gelen uyarıları, belirli klasörlere özgüdür. Mdbvu32.exe programı başlatın ve bunları bir MAPI özellikleri denetleyin. Bu ortak klasörlerin tüm özelliklerini korur, ancak MAPI özellikleri kullanılabilir özellikleri listesi alınabilir, olmadığından (boş özellik sayfası görüntülenir).

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Not: Bu sürüm bilgi deposunun başlattığınızda, yeni bir biçime bilgi deposu veritabanlarının otomatik olarak yükseltilir. Veritabanlarının yükselttikten sonra ancak <a1>Sürüm</a1> 5.5.2651.32 ise yalnızca ya da daha sonra sunucuda Store.exe dosyasının önceki bir sürümünü geri yükleyebilirsiniz. Veritabanı yükseltildikten sonra bir Store.exe dosya 5.5.2651.32 öncesi geri yüklerseniz, bilgi deposu başlatmaya başlatamama. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
244976XADM: Olay KIMLIĞI 1197 ve 1005 ne zaman bilgi deposu başlatılıyor

Pratik Çözüm

Tüm ortak klasörleri otomatik olarak bir .pst dosyasına taşımak için bir araç oluşturun. Ortak klasörlerden klasörleri silmek ve klasörleri geri ortak klasörlere .pst dosyasından taşıyın. Izinler ve yinelemeler PFInfo ve PFAdmin araçlarıyla geri yükleyebilirsiniz.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Sınama fldprops isinteg - pub - fix - ayrıntılı - verbose -l fix.log - komutunu çalıştırırsanız, düzeltme, uygulandıktan sonra tüm gerekli klasörlere geçersiz MAPI özellikleri silerek giderir.

ısinteg.exe aracı için eklenmiş olan yeni bir sınama fldprops anahtarı, yalnızca birlikte kullanılabilir -pub geçin.

OWA'yı kullandığınızda bu komutu çalıştırdıktan, tüm ortak klasör içeriğini görebilirsiniz. Bu düzeltme, bu özellikleri ve sorunu giderdiği ısinteg yardımcı programının ayarını bir Store.exe dosyası içerir.

Yeni ısinteg aracını NULL özelliklerini müşteri veritabanlarındaki silinir. Fldprops, allfoldertests veya alltests anahtarı ile birlikte çalışır.

Özellikler

Makale numarası: 248067 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB248067 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:248067

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com