Як вручну видалити Microsoft Security Essentials 2.0.1963, якщо її не вдається видалити за допомогою засобу Установка й видалення програм

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2483120
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

У цій статті описується видалення програми Microsoft Security Essentials якщо це не вдалося зробити на панелі керування за допомогою Установка й видалення програм елемент або елемент програми та функції у Windows Vista та Windows 7. Ми рекомендуємо вам перевірити, що її не вдається видалити за допомогою Установка й видалення програм вперше.

Примітка. Виробництво версіях Microsoft Security Essentials починаються з № 2. Використовувати цю статтю бази знань, лише якщо інстальовано Microsoft Security Essentials версії 2 або новіше. Не використовуйте цю статтю бази знань, для бета-версії або для версій, що починаються з номером 1. Для отримання інформації про те, як видалення програми Microsoft Security Essentials версія 1, відвідайте:

2435760 Як вручну видалити Microsoft Security Essentials 1.0.1963, якщо її не вдається видалити за допомогою засобу Установка й видалення програм

Розв'язанн

Примітка. Антивірусне Підтримка програмного забезпечення має на меті захистити комп’ютер-зразок від вірусів. Не потрібно завантажувати або відкривати файли із джерел, яким ви не довіряєте, відвідайте веб-сайти, що ви не довіряєте або відкрити вкладення електронна пошта, коли вимкнуто антивірусне Підтримка програмного забезпечення. Щоб отримати додаткові відомості про Комп'ютерні віруси клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
129972 Комп'ютерні віруси: опис, профілактики та відновлення

У цій статті описується видалення програми Microsoft Security Essentials якщо це не вдалося зробити на панелі керування за допомогою Установка й видалення програм елемент або елемент програми та функції у Windows Vista та Windows 7. Ми рекомендуємо вам перевірити, що її не вдається видалити за допомогою Установка й видалення програм вперше.

Вам буде простіше виконувати інтерактивні елементи, якщо спочатку роздрукувати цю статтю.

По-перше, переконайтеся, що її не вдається видалити Microsoft Security Essentials за допомогою Установка й видалення програм в Windows XP чи програми та функції елемента в Windows Vista і Windows 7. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Windows XP
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, у текстовому полі виконати введіть запит appwiz. cpl і натисніть кнопку ОК.
 2. Виберіть Microsoft Security Essentialsі натисніть кнопку Видалити.
 3. Перезавантажте комп’ютер-зразок а потім перейдіть до розділу "Крок 3: переінсталювати Microsoft Security Essentials".
Windows Vista або Windows 7
 1. Натисніть кнопку Згорнути кнопку Пуск і в текстовому полі Пошук програм та файлів введіть запит appwiz. cplі натисніть клавішу ENTER.
 2. Microsoft Security Essentialsправою кнопкою миші а потім натисніть кнопку Видалити.
 3. Перезавантажте комп’ютер-зразок і перейдіть до розділу "Крок 3: переінсталювати Microsoft Security Essentials".
Якщо ви були в змозі видалення програми Microsoft Security Essentials за допомогою попередні кроки, ви закінчите. Якщо ви не змогли видалення програми Microsoft Security Essentials, ви можете мати проблеми з діалогове вікно ' Установка й видалення програм і деякі компоненти Microsoft Security Essentials може не бути видалено. У цих випадках можливо, ви не в змозі переінсталювати Microsoft Security Essentials.

Дозвольте мені це виправити себе

Примітка. Вам потрібно увійти до системи Windows за допомогою облікового запису адміністратора комп'ютера для завершення цього методу. Якщо це ваш персональний комп’ютер-зразок, ви, мабуть вже увійти до системи за допомогою облікового запису адміністратора. Якщо цей комп’ютер-зразок є частиною мережі, можливо, доведеться звернутися до системного адміністратора за допомогою. Щоб переконатися, що ви ввійшли до системи Windows за допомогою облікового запису адміністратора комп'ютера, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:

http://support.Microsoft.com/GP/Admin

Для видалення програми Microsoft Security Essentials якщо її не вдається видалити за допомогою в Установка й видалення програм або програми та функції елемента, виконайте такі інтерактивні елементи.

Крок 1: Зробити архівувати реєстру

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати та відновлення реєстру клацніть номер статті для перегляду статті в знань Microsoft Knowledge Base або довідки Windows і як:

322756 Архівувати та відновлення реєстру Windows (Windows XP)

Зробити архівувати реєстру (Windows Vista)

Зробити архівувати реєстру (Windows 7)

Щоб зробити архівувати реєстру, виконайте такі інтерактивні елементи, відповідно до операційної системи, яку ви використовуєте.

Windows XP
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, введіть regedit у полі, а потім натисніть клавішу ENTER.
 2. В області переходів (ліва область) редактора реєстру клацніть правою кнопкою миші комп’ютер-зразокі натисніть кнопку експорт.

Windows Vista або Windows 7
 1. Натисніть кнопку Пуск , а потім введіть regedit у полі Пошук програм та файлів . Виберіть команду Regedit.
 2. Виберіть команду Regedit.
 3. В області переходів (ліва область) редактора реєстру клацніть правою кнопкою миші комп’ютер-зразокі натисніть кнопку експорт.
Крок 2:Видалення підрозділів реєстру для Microsoft Security Essentials

Щоб автоматично видалити підрозділів реєстру для Microsoft Security Essentials, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для мене

Щоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправити кнопка або посилання. Потім натисніть кнопку запустити у діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстер.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50692
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2

Примітки
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.

Дозвольте мені це виправити себе


Зупинити процес Microsoft Security Essentials:
 1. Щоб відкрити диспетчер завдань. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи, відповідно до операційної системи, яку ви використовуєте.
  1. Для Windows XP:
   1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, введіть taskmgrта натисніть кнопку ОК.
  2. Для Windows 7 і Windows Vista:
   1. Натисніть кнопку Пуск і в полі Пошук програм та файлів введіть taskmgr .
 2. Відкрити вкладку процесу .
 3. Пошук запису файлу msseces.exe . Клацніть правою кнопкою миші на запис А і натисніть кнопку Завершити процес. Якщо з'явиться вікно підтвердження, натисніть кнопку Завершити процес.
Зупинити і відключити службу Microsoft Security Essentials:
 1. На Windows XPнатисніть кнопку почати, або на Windows Vista або Windows7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт запустити.
 2. Введіть net stop msmpsvcі натисніть клавішу ENTER.
 3. На Windows XPнатисніть кнопку почати, або на Windows Vista або Windows7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт запустити.
 4. Тип sc config msmpsvc Пуск = відключено, потім натисніть клавішу ENTER.
відкритий ключ Microsoft Security Essentials запустити:
 1. На Windows XP, натисніть кнопку почати , або на Windows Vista або Windows7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт запустити.
 2. Введіть regeditі натисніть кнопку ОК. Якщо з'явиться вікно Служби захисту користувачів , натисніть кнопку ОК.
 3. Знайдіть такий підрозділ: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
 4. В області «Докладно» (області праворуч) виберіть Microsoft Security Essentialsі натисніть кнопку Видалити.
Видалити решту MSE підрозділів реєстру:
 1. На Windows XPнатисніть кнопку почати , або на Windows Vista або Windows7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт запустити.
 2. Введіть regeditі натисніть кнопку ОК. Якщо з'явиться вікно Служби захисту користувачів , натисніть кнопку ОК.
 3. Знайдіть такий підрозділ: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Current version\Uninstall\Microsoft безпеки клієнта
 4. В області відомостей (області праворуч) натисніть кнопку Microsoft Security Essentialsі натисніть кнопку Видалити.
 5. У розділі буквено-цифрові клавіші, пошук для таких записів, клацніть правою кнопкою миші кожний запис А і виберіть команду Видалити для кожного екземпляра, які ви знайдете:
  • Microsoft шкідливої служби XX-XX мовний пакет (мати на увазі, що покажчик місця заповнення-XX-XX є насправді на встановлених код локалізації, таких як де-де для німецької MSE. Цей ключ ще не присутній на ан-нас установок)
  • Microsoft завчасного
  • Microsoft Security клієнта
 6. Знайдіть такий підрозділ: Безпека клієнт HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft
 7. В області відомостей (області праворуч) клацніть правою кнопкою миші Клієнт Microsoft Безпекаі натисніть кнопку Видалити.
 8. Знайдіть такий підрозділ: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft завчасного
 9. В області відомостей (області праворуч) натисніть кнопку Microsoft шкідливоїі натисніть кнопку Видалити.
Видаляє інсталятор підрозділи:
 1. На Windows XPнатисніть кнопку почати, або на Windows Vista або Windows7, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт запустити.
 2. Введіть regedit і натисніть кнопку ОК. Якщо з'явиться Вільний час обслуговування захисту користувачів, натисніть кнопку ОК.
 3. Знайдіть такий підрозділ: HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products
 4. Буквено-цифрові клавіші у полі Назва товару , у розділі пошук таких записів. Примітка числа для кожного екземпляра, які ви знайдете. Потім клацніть правою кнопкою миші кожний запис А і натисніть кнопку Видалити для кожного екземпляра, які ви знайдете:
  • Microsoft Security клієнта
  • Microsoft завчасного
  • Microsoft шкідливої служби XX-XX мовний пакет (мати на увазі, що покажчик місця заповнення-XX-XX є насправді на встановлених код локалізації, таких як де-де для німецької MSE. Цей ключ ще не присутній на ан-нас установок)
Крок 3: Переінсталювати Microsoft Security Essentials

 1. Відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт: http://Windows.Microsoft.com/EN-US/Windows/Products/Security-Essentials
 2. Натисніть кнопку безкоштовно * завантажити.
 3. Натисніть кнопку запуститита виконайте в екранних підказок до завершення інсталяції.
 4. Перезавантажте комп’ютер-зразок.


Чи вирішено проблему?Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про Microsoft Security Essentials відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт: http://Windows.Microsoft.com/EN-US/Windows/Products/Security-Essentials

Для додаткової інформації про підтримку Microsoft Security Essentials відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Windows.Microsoft.com/EN-US/Windows/Products/Security-Essentials/support

Властивості

Номер статті: 2483120 - Востаннє переглянуто: 17 листопада 2013 р. - Редакція: 3.0
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2483120 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2483120

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com